Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a homeopátiá...

Mi a véleményetek a homeopátiás bogyók használatáról szülés előtt, közben és után?

Figyelt kérdés

Aki használt ilyen szereket, pontosan miket és mennyire találta hasznosnak?

35 hetes kismama


2009. jún. 30. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én urtica urens-t szedek a tejcsi miatt. Nagyon tudom ajánlani, nekem bevált.
2009. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én arnica bogyót szedtem a méhszáj tágítására.Már 36 héttől szedtem őket.Nem tudom,hogy attól e de mire beértem már 5 ujnyira ki voltam tágulva.Én ajánlani tudom csak őket.Ártani nem ártanak,nem drágák.Szülés közben is van valamilyen bogyó,de én azt már nem szedtem,szerintem el is felejtettem volna.A patikában kapsz kis füzetet ami felsorólja a homeós bogyókat a terhesség alatt,és után miket lehet szedni.Kérj egy olyat.sok sikert neked.
2009. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én nagyon bízom bennük.

Ezeket szedem: Caulophyllum 30ch, Arnica c-30, Cimicifuga 30 ch, atropa belladonna 9ch és iszom a málna levél teát is.

Vajúdás közben fogom még szedni a pulsatilla 30 ch-t és a hypercium 30 ch-t is. Szerintem próbáld ki nem veszíthetsz és sokaktól hallottam, hogy segített a tágulásban, könnyebben és gyorsabban szültek meg tőle.

Üdv. 37+5 hetes kismama

2009. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket szedtem vajúdás alatt: Caulophyllum 30ch, Cimicifuga 30 ch

A tágulásnál talán segítettek (persze ez volt az első szülésem, szóval nem tudom milyen lett volna, ha nem használom), a szülés végül elég hosszúra sikerült, mert nem voltak elég erősek a fájások.

Szerintem veszteni nem vesztesz semmit, max nem használnak.

2009. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem amit már szülés előtt el kell kezdeni, vagy 2 vagy 3 félét, de semmi haszna nem volt!
2009. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam,hogy a 36.héttől szedtem:

1-5nap: caulophyllum; 6-7nap arnica.

Következő héten: 1-5nap:cimicifuga; 6-7nap:arnica.

Majd újra cau.arnica; ...

A szülésnél pedig: kezded a caulophyllum-mal,majd fél óra múlva cimicifuga...fél óránként felváltva.



Nekem első szülés és 5óra alatt megvolt.Szerintem segített,csak higyj benne!

2009. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2009. jún. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!