Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Június közepére kiírt kismamik...

Június közepére kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én június 14-re vagyok kiírva.Rengeteget keményedik a pocakom, de még nagyon fent van. Éjjel a csípőm is nagyon fájt és a farokcsontom is, de reggelre már nem fájt sehol.
2012. jún. 4. 19:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Igaz én Júni végére vagyok kiírva, de mindenem vizes, semmilyen cipő nem jön fel a lábamra csak papucs. A hasam már hetek óta lenn van annyira hogy alig tudok ülni. Minden nap joslófájásaim és keményedéseim vannak, a derekam leszakad és lihegek mint egy kutya :) Hát ennyi. Várjuk már minden nap mert a doki nagy babát jósol...
2012. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Agika0219 ***** válasza:

szia!

én is juni 14.-re vok kiirva:)))

hasam lent van,derekam fáj..picit görcsölök esténként.meg a hasam alatt mindig fáj..várom a frontok hatását..de eddig semmi:D

kisfiú v kislány lesz?

2012. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem kisfiú lesz.Én is várom a frontokat a mai is elég jónak tűnik!!!Hátha lesz valami.:)
2012. jún. 4. 21:13
 4/37 anonim ***** válasza:
Júni 13.ra vagyok kiírva.Nekem is fáj a derakam reggel óta,nagyon vizes is vagyok egy ideje. :( Holnap megyek dokihoz kíváncsi vagyok,hogy áll a méhszáj.Tegnap nagyon feszegetett lent a fejével,és nyilalgat a hüvelyem.
2012. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Én juni 25-re vagyok elvileg kiírva, nekem két hete lent van a hasam, már az egyik nővér a kórházban be is szólt, hogy lassan elhagyom ezt a gyereket... :)

Minden este keményedek, majdnem folyamatosan, de szerencsére nem dagadt még meg semmmim, viszont néha nyilallhat a méhem aljánál-remélem tágulgatok, most pénteken lesz majd vizsgálat.

Nekem is kisfiú :)

M, 37+3

2012. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Júni 21-re várjuk a kislányt, már van egy 2 éves fiam. 30. hét óta görcsölgetek, már voltam kórházban is visszatartáson. Méhszáj 2 centire nyitva 32.hét óta. Hasan 4 hete lent van. Frontok jönnek, éjjel 7-12 perces fájások, reggelre minden elmúlik... Elég türelmetlen vagyok, mert már sehogy sem kényelmes, éjjel meg alig alszom. Ráadásul tegnap óta hasmenésem is van. Kisfiam 4 kg felett volt, hugi sem lesz kisebb a doki szerint...

2012. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Ma voltam dokinál azt mondta szerinte a héten még nem lesz baba,kihúzzuk 13.áig.Buksija illeszkedve méhszáj 2111
2012. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Én júni 9-re vagyok kiírva.Már alig bírok mozogni a pocakomtól,hetek óta vizes vagyok,lábam egy számmal nagyobb.Nst-k rendben,fájdogálok,de rendszer nincs benne.Nyákdugóval sem találkoztam még.Már nagyon várjuk,első baba,kislány :)
2012. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Ma valahogy nem megy az alvás.Ki kellett, hogy jöjjek, mert hasmenésem is van.Hát nem tudom nekünk mikor lesz meg a baba, de én is nagyon várom.Írjatok, ha van valakinél változás.
2012. jún. 6. 00:59
 10/37 anonim ***** válasza:

Mi újság kedves kérdező?

A hasmenés lehet előjel, meg a nyugtalanság is.

Alakultál valamit?

2012. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!