Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy nemsokára baba lesz?

Lehet hogy nemsokára baba lesz?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt rohangáltam össze vissza(vérvétel,vásárlás stb)és nagyon elkezdtem görcsölni(napok óta görcsölök és keményedek de ez most nagyon rossz volt)alig birtam vissza kóricálni az autóhoz.aztán itthon is fájt még de lepihentem és jobb lett,állandóan nagy wc-re akarok menni olyan fura most minden odabent,azóta ha megyek akkor keményedek és fáj a hasam,és szemmel láthatólag lejebb ment a pocakom.lehet hogy ezért görcsöltem annyira?lehet hogy nemsokára baba lesz?39+1 hetes vagyok,és a 3.babámat várom de ilyen ramatyul még sosem voltam.
2009. júl. 2. 16:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy jöhet hamarabb,éjjelre elmúltak a görcseim,összesen 3x volt fájásom.lehet hogy még csak készülődik.majd beszámolok ha van valami.most semmi tünetem egyenlőre.
2009. júl. 3. 07:53
 12/16 A kérdező kommentje:
3.-án délelőtt vérzéssel indultunk a kórházba,majd jött 2 nap görcsölés(tágulás) végül 5.-én hajnalban megszületett a kisfiúnk.:)
2009. júl. 20. 16:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! A picikének erőt, egészséget és boldog, gondtalan gyermekkort, nektek pedig sok-sok boldogságot és kitartást kívánok hozzá!


A nevét azért megtudhatnánk?

2009. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!Boldog babázást!!!

Mekkora az Úrfi?

2009. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Patrik a neve és 4 kg-al született,53 cm.persze azóta már nőtt :)) kis vasgyúró.
2009. júl. 21. 19:45
 16/16 A kérdező kommentje:
Jajj ,és köszönöm a gratulációkat és hogy visszanéztetek hogy mi lett velem.
2009. júl. 21. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!