Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telki kórházban melyik orvost...

Telki kórházban melyik orvost ajánlod és miért?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekelne:)Köszönöm!

2012. jún. 14. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rab Attila. Én még a Sote-ra jártam hozzá, nagyon lelkiismeretes, jó szakember. Sajnáltam, hogy elment, pedig nagyon szerettem. Nála szültem az ikreim. Azt nem tudom, maga a Telki kórház milyen, oda már nem követtem...
2012. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én végül másik magánklinikán szültem, mert nem voltam megelégedve a Telkis orvossal. Így én abban tudok tanácsot adni kit ne válassz. Harsányi Lehel. Amíg problémamentes a terhesség addig nagyon normális, de a legkisebb gondnál már úgy tekint a kismamára, mintha nyűg lenne.
2012. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy másik fórumon,Rab Attiláról olvadtam nem éppen jókat,de ezek szerint ez is változó..

Ha jól láttam Harsányi Lehel a Maternity-ban dolgozik már,és nem a Teliben.

Varsányi Hajnalkát nem ismeri valaki?

2012. jún. 14. 19:35
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is Rab Attilát tudom javasolni. Nagyon jó orvos, normális, empatikus.
2012. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azt hiszem holnap kérek hozzá időpontot:)

Amúgy mennyire természetesség párti?

2012. jún. 14. 19:53
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért! Kedves Kérdező! Miért pont Telkiben szeretnél szülni ?
2012. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyára megteheti, és utána dicsekedhet az ismerősök közében, hogy ott szült!
2012. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én Varsányi Hajnalkánál szültem, a kórházzal és vele is maximálisan elégedett voltam a terhesgondozás, a szülés és azt ezt követő napok alatt.

Mindegyik orvossal találkoztam, ultrahangoztak, stb, ismetőseim is szültek ott, ezek alapján Fenyőházi Jenőt és Bábinszki Ágotát ajánlom, Binó és Rab doktor urakat kifjezetten NEM.

2012. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!!

Kedves Kötekedő Válaszoló:

Azért szeretnék a Telkiben szülni,mert közel van,és nagyon jó kórháznak tartom,pár éve édesanyámat ott operálták(fülészeti problémával)!Továbbá van olyan eü.biztosításunk,amely az egészet fedezné,így nekünk hálapénzes,állami kórház még többe kerülne..A magyar viszonyokat ismerve,amúgy akkor sem szülnék olyan helyen,ha nem lenne ez a biztosítás..Itt minőségi szolgáltatást kap az ember,partnerként kezelik,és hát nem sokszor szül egy nő az életben,egy nyaralás árát nekem mindenképpen megérne

2012. jún. 15. 13:32
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Neked külön köszi,látatlanba és fórumok alapján nekem Varsányi Hajnalka és Bábinszki Ágota szimpatikusak illetve Fenyőházi dr.is.Kértem is időpontot,Bábinszki dr.nő most szabadságon van,úgyhogy 26-án megyek Varsányi dr.nőhöz:)

2012. jún. 15. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!