Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Varsányi Hajnalka Doktornővel...

Varsányi Hajnalka Doktornővel kapcsolatban kinek van tapasztalat/ki ismeri?

Figyelt kérdés

Netes leírások alapján szimpatikusnak tűnik.

Magánrendelése mennyibe kerül?

Jól fel szerelt a rendelője(pl.van uh vagy azért külön kell menni?)

+/- vélemények egyaránt érdekelnek.



2012. jún. 21. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Illetve érdekelne,hogy tényleg nagyon sokat kell nála várni:

Valaki írta másik fórumon,hogy este 8ra kapott időpontot és éjjel 1kor került sorra...

2012. jún. 21. 12:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy sokáig kell rá várni, nagyon elfoglalt. Nála szültem, de nem jártam a magánrendelésén. Semmi rosszat nem tudok róla írni, számomra ő az ideális orvos.
2012. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ügyeletes volt,amikor szültél?Vagy kórházi rendelésre jártál hozzá?Mennyi a tarifája?

Alapvetően az Istvánra gondoltam,de láttam,hogy a Telkiben is vezet le szüléseket-esetleg a kórházakról nincsen információd?

Bocsi a sok kérdésért

2012. jún. 21. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Telkibe jártam terhesgondozásra és ott is szültem, minden kedden ott rendel a dontornő. Valahol azt olvastam, hogy a magánrendelésen eljérz vizsgálati díjnak a tízszerese a tarifa.
2012. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szültem nála és nagyon meg voltam vele elégedve. Tapasztalt, emberséges, kedves doktornő. Magánrendelésén 1 alkalom 10 ezer ft. Rendelőjében van UH, ahol mindig meg is nézett, de a kötelező UHk-ra a kórházba (István KH.)jártam. Egyetlen negatívum: tényleg sokat kell várni a rendelésen. Sajnos átlagban 1 - másfél órát. Persze, ha szülésre kell mennie, akkor többet is, de amennyire tájékozott vagyok ez a többi "felkapott" nőgyógyász rendelésén sincs másképp. Mindezeket összevetve én ajánlom őt és ha lesz harmadik babánk, hozzá fogok menni, az biztos.
2012. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadikat-negyediket(ikrek lettek) is a doktornővel szültem. Az egész terhesgondozás élmény volt! A doktornő semmit sem változott: mindig kedves, alapos, körültekintő, és rendkívül empatikus, emberséges volt. Hétvégén, ha problémám adódott, reagált a telefonos megkeresésekre és elmondta mi a teendő. Legközelebb is őt választanám!
2014. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok ;)
2014. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2014. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!