Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Kelemen Csaba nőgyógyászró...

Dr. Kelemen Csaba nőgyógyászról érdekelnének a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

3 éve szültem nála a János kórházban. Nagyyából légedett voltam vele, magánrendelésen mindig kértem csináljon ultrahangot, képet is kértem, kaptam.

Császár lett a szülés végül, mert nem jöttek a toló fájások.

Vajúdás alatt óránként nézett rám, majd a végén félóránként, majd neki álltunk hogy most kinyomjuk a babát de nem jött, kértem hogy császározzanak meg, mivel már vajúdtam jó idelye, és nem láttuk a végét, pedig már 2x megpróbálta kinyomni kézzel a hasamból a gyereket, mondta hogy még várjunk fél órát, majd félmóra mulva még félmórát. Na akkor éreztem kis csalódást, mert csak kínlódtam, kínoztak hogy bele könyökölnek a hasamba, és mégsem jön a baba, és még utánna is hagy vajúdni, szóval felesleges volt az a sok fájdalom, nekem egyszerűbb lett volna ha 1-2 órával előtte mikor kérem megcsászároz, és nem mellett volna feleslegesen ott szenvednem.

Míg a kórházban voltam minden nap leugrott megkérdezni hogy vagyok, de ennyi.



Ha mégegyszer terhes lennék, nem ragaszkodnék hozzá, inkább a János kórházhoz ragaszkodom, nem az orvoshoz!

2012. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!

Akkor elég vegyes tapasztalataid vannak vele kapcsolatban,ahogy olvasom.Én nem voltam még nála,most költöztünk Pestre,és nem igazán vagyok ismerős,egy kolléganőm ajánlotta őt.

Mivel elég sok hormonproblémám is volt,nem vagyok egy könnyű eset,olvastam,hogy endokrinológus is,azért bizakodtam..Amúgy a Rózsakertbe jártál hozzá magánrendelésre?Esetleg az ott dolgozó többi orvosról tudsz valamit?

Amúgy,nem mellékesen:)gratula a picihez!!!

2012. júl. 13. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még akkor jártam hozzá, mikor a Hősök tere mellett volt a magánrendelése, ott 7.000ft volt / alkalom.

Vérvételre mindig a MÁV kórházba adott beutalót az assziisztense, mert ott dolgozott a hölgy, genetikai ultrahanra, a kötelező ultrahangokra a János kórházba küldött be.


Igazazából azért nem választanám őt, ha megint terhes lennék, mert most már ugye máshol rendel magánban, és ott elég húzós árak vannak, mert ha oda jársz hozzá magánban, akkor a vérvételt ilyen olyan vizsgálatokat is ott csinálnak, nem kórházban, ami ingyen lenne, hanem kemény pénzek ezek a magánrendelőben.


Amúgy kedves aranyos, de minden orvos az ha magán rendelésen fizetsz neki:)


Igazából a János kórház az ami engem megfogott, hogy ott szülnék mégegyszer, a szülő szoba nagyon szép új modern, felszerelt, ha fiút vársz kékbe, ha lányt rózsaszínbe raknak.


Az oszály nem annyira új, de nagyon rendesek voltak nővérek, csecsemősök, és bárki bejöhetett a kórterembe, reggel 6-22 között, nem az volt hogy a babát csak üvegen át lehet mutogatni, meg csak délután jöhet 1-2 látogató 1-2 órára, hanem ott lehetett a férjem reggeltől estig, Anyuék. Barátok rokonok bejöhettek.


Csecsemősök mindent megmutattak hogy kell szoptatni, fürdetni, pelenkázni...

Cumisüvegből is adtak a babának enni inni, ha még nemmindúlt be a tej, hogy ne sárguljon be, hamarabb haza tudjunk menni.


Ez nekem nagyon szimpatikus volt, ezért inkább a kórházhoz ragaszkodom!

2012. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves első válaszoló!


A császárt hosszabb vajúdás esetén is kerülő orvosokról érdemes tudni, hogy pont ők a lelkiismeretes szakemberek. A kórház ugyanis a műtét után nagyobb összeget kap, mint a hüvelyi szülés után.

2,5 napot vajúdtam, én is már szinte könyörögtem a császárért, de az orvosomban megbíztam, és jól is tettem. 2 adag EDA után teljesen kipihenten megszültem a babámat természetes úton.


Az újszülöttek cumisüveges etetéséről és itatásáról meg csak annyit, hogy rengeteget árt. Nekem hiába volt tejem, mivel a csecsemősök nyomták a cumit az újszülött szájába, ha kell, ha nem (hiába utasítottam őket, hogy ne tegyék), nem tudtam szoptatni, mivel nem edződött a gyerek, azonnal elaludt, ahogy cicire került, mert elfáradt. A cumisüvegből csak folyik a cucc, de a cicizés erőkifejtést kíván.

Hónapokig szenvedtem otthon, míg végül fel kellett adnom.

Ennyit erről.


(Azt meg hagyjuk is, hogy ha a fél falu bejárna a szobatársamhoz a kórházba, biztosan elküldeném melegebb éghajlatra. Ha egyszemélyesben vagy, azt csinálsz, amit akarsz, de mások is vannak még, akik pihennének, szoptatnának, az én újszülöttem nem vadidegenek átjáróházában legyen, csak mert neked így kényelmes!)

2022. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!