Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés felfogásár...

Szülés utáni vérzés felfogására tampon vagy betét?

Figyelt kérdés

Gondolom függ attól, hogy van-e gátmetszés, de szerintetek melyik a célravezetőbb?

Én nem bírom elviselni a betétet, kb 15 éves korom óta tampont használok és "félek", hogy a szülés után majd betét használatára kényszerülök.



2012. júl. 12. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy éreztem tini korom óta tampont használtam és tanga bugyit hordtam.De sajnos nem szabad tampont használni mert nagyon nagy a fertőzés veszély.Az egész méhed egy nyílt seb a méhszáj nyitva stb.Egyébként hidd el nem lesz kedved semmit feldugni oda.
2012. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után nem lehet tampont használni még császármetszés után sem!Kénytelen leszel kibírni betéttel.
2012. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
nemis csak az hogy fertőzésveszély, hanem ülni nem fogsz tudni annyira fog fájni mindened :S nemhogy még feltedd a tampont :S
2012. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
csak a betétet, mert a tampon ilyenkor önkínzás, és veszélyes is. Hidd el, szülés után meg sem fordul a fejedben a tampon.
2012. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ó de rossz! És mennyi ideig tart a vérzés általában? Olyan, mint egy menszesz, vagy annál hosszabb, vagy rövidebb? Gondolom hosszabb, ha már az egész méh egy merő seb!

És van külön erre betét, vagy csak szimplán "a legnagyobbat kérem" alapon veszek egyet?

2012. júl. 12. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
tena inkontinencia betétet szokták javasolni,abból is nagyot.Nekem kb. 5hétig tartott a vérzés utána,nagyon durva mondjuk kb egy hétig volt,utána sima betét is elég volt.
2012. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nittababy ***** válasza:
100%
nekem két hétig volt vérzésem!!és én a tenna ladyit használtam a legvastagabbat nekem bevált!!én is tampont szeretem de meg volt tíltva!!
2012. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hét volt...Tenát használtam .o
2012. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5-7 hét? Jézus! Az durva! Köszönöm a válaszokat! Majd próbálom magam szoktatni a gondolathoz! Meg Apát is. :D


Jó babázást mindenkinek!

2012. júl. 12. 21:02
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Betét!!!!
2012. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!