Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császárom...

Ha programozott császárom lesz-mert az előző kettő is császár volt-de beindul a szülés, az mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

elsőnél beindult,de csaszi lett a vége,2.nál csak másfél év volt ott hamarabb megcsinálták,de ez mégiscsak a 3. mi van ha hamarabb akar jönni mint ahogy a doktorbácsi akarja? :)


mennyire figyeljem magam,azonnal menjek? hegszétválás kockázata miatt


tudom,dokit kérdezzem de az igazság az h most jutott ez eszembe,és ő most szabizik 2 hétig


2012. júl. 20. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azonnal menj be, ha magától beindulna.
2012. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azonnal kórház ilyen esetben. Én meg is kérdeztem, és jól tettem, mert nekem is megindult a második is. Ráadásul hegszétválás, lepényleválás, szóval izgis lett, nem progis, hanem sürgősségi. Ha fájás, magzatvíz, vagy vérzés van, akkor menni kell!
2012. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!