Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, amikor hazaengedn...

Szülés után, amikor hazaengednek a korházból van-e belső vizsgálat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert régen volt.(17éve)Csak úgy engedtek haza,ha a főorvos megvizsgált és rendben talált mindent.Meg persze a varratokat kiszedték.Köszi elöre is a válaszokat!
2009. júl. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, úgy engedtek haza (császárral szültem), hogy legyen székletem és ennyi. Hál istennek volt és 4 nap után szó szerint hazazavartak. Mikor mentem haza még beugrottam a nőgyogyimhoz csak megnézte a sebemet, aztán már csak 1 hét múlva mentem varratszedésre, majd újabb 5 hét múlva rendes viszgálatra.
2009. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincs probléma akkor nincs belső vizsgálat a fertőzések elkerülése végett. Csak kiszedik a varratot esetleg ránéznek a vérzésedre, de más nincs. Persze csak ha minden rendben van! :) De miért ne lenne? :)

A 6-8 hetes kontrollon van belső vizsgálat.


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te, ne is tudom. Szerintem nekem csak a varratokat szedte ki a doki. VAgy meg is vizsgált volna? Nem emlékszem... talán nem.


de ha igen, akkor is csak egy sima hüvelyi vizsgálat hasnyomogatással, de szerintem az sem volt.

2009. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Jó egészséget mindenkinek!
2009. júl. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!