Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez is csak népi hiedelem?...

Ez is csak népi hiedelem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

25 hetesen voltunk 4D UH-n,már akkor be volt fordulva a picur (kitudja mióta van úgy).Elmondtam az egyik ismerősömnek,hogy már jó ideje így van Ő meg azt mondta,hogy akkor hamarabb fogok megszülni a kiírt időponthoz képest.UH szerint a baba 2 héttel nagyobb a koránál.36hetesen lett méhszáj nézve akkor 1000 volt.Első baba,fiú,méh összehúzódások vannak elég sűrűn,de a CTG nem mutatja olyan vészesnek.

Ne értsetek férre,hogy azért kérdezem mert hamarabb akarok szülni (fejlődjön még odabent).Csak érdekelnek a vélemények.


2009. júl. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy van összefüggés.Engem már küldtek belgyógyászati kivizsgálásra,biztosak voltak benne az orvosok,hogy császár lesz,és lám!Mai terhesgondozásra befordult.38 hetesen.Még a nőgyógyászom is meglepődött.
2009. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem mar a 23.hettol be volt fordulva vegig nagyobbnak mutatkozott 2hettel a koranal es 38+1 hetre lett meg 3630gr-osan.... nem tudtam semmi ilyen babonarol, de nagyon orultem hogy elobb lett meg!

2 hos baba anyukaja

2009. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kislányom is be volt fordulva már a 28 hetes uh-n, és lám 2 hetet rávittem és a fejvégű babát végül császárral szültem meg fájásgyengeség miatt.
2009. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 24. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:

A 34-36. hétig még sokat forgolódik a baba, ezért szerintem nem lehet kimondani, hogy 25 hetesen be van fordulva, mert akkor még naponta is többször megfordulhatott. - ezért hiedelem csak szerintem.


A 12. és 18. héten végzett uhangon mutatott méretek alapján számított korra mondják, hogy az adja a legbiztonságosabb támpontot a baba születésével kapcsolatban. Szóval, ha ott is két héttel idősebb volt, akkor számíthatsz rá, hogy a kiírt időpont előtt érkezik. Elvileg jövő héttől már biztonságos a picinek, ha megérkezik. Szóval jövő héttől a kiírt időpontig bármikor jöhet.

Nekem is :o)

35+ 4 hetes kismama

2009. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!