Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudna valaki megbízható...

Tudna valaki megbízható szülész-nőgyógyászt ajánlani Szegeden?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha leírná, hogy miért ajánlja és miért bízik meg benne. Köszi.
2007. aug. 24. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Czank Zoltán. szerintem nagyon rendes orvos nekem is ő az orvosom,bár nem tudom,hogy szülész-e,de hogy nődoki az biztos.megértő amikor nekem arra van szükségem.szeretem,és én terhes gyanus voltam,és küldött vizsgálatokra.akartam vele feliratni fogamzásgátlót és addig nem volt hajlandó felírni amig nincs meg a lelet meg nem látot ultrahangon.szerintem jó orvos.nem tudom meik utcában dolgozik.
2007. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
majd még megirom
2007. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én dr. Novák Péterhez járok.Sokadikra sikerült őt megtalálni!De nagyon meg vagyok vele elégedve!Amikor vasárnap délután kellett bemennem,mert sürgős műtétre volt szukségem,akkor szó nélkül jött és végezte a dolgát.Mindent elmagyaráz és korrekt.Szívből ajánlom!Remélem a 2. gyerekemet nála szülhetem!
2007. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!