Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Budapesten a...

Tibor215321 kérdése:

Szült valaki Budapesten a Bajcsy kórházban?

Figyelt kérdés

Állítólag oda tartozom Kistarcsa helyett ahogy nemrég átvariálták a dolgokat viszont nem ismerem a kórházat. Kíváncsi lennék a véleményekre a kórházról, orvosokról, van v.i.p. szoba?

Fogadott orvos volt vagy ügyeletes?



2012. aug. 23. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kórház, én a 2. babát fogom ott szülni pár napon belül. Jók az orvosok, szépek a szülőszobák, van vip szoba, de állítólag most sokkal szebbek a rendes kórtermek, mert azokat nemrég újították fel. Első babát ügyeletesnél szültem, 2. babát is így fogom, nagyon jó volt a szülésznő, az orvos. Alaposak, rendesek, szóval nem volt semmi problémám.
2012. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sok rosszat olvastam a kórházról még csak vizsgálatokra fogok oda járni és belém tették a parát már most.

Nem szeretnék fogadott orvost mert 1.nél volt és rossz tapasztalatom van 2.nál nem volt és sokkal kedvesebbek voltak velem és most sem akarok úgy gondolom valamennyit így is úgy is adok de 100.000-ket nem adok megint ki a semmire jó lesz az a babára.

Sok sikert könnyű szülést és várom a beszámolódat majd!

2012. aug. 23. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
kétszer szültem ott(2008júni-2012 júni) ,maximálisan elégedett voltam.Az orvosok,nővérek nagyon jó szakemberek,kedvesek.Az elsőnél volt 1-2 bunkó csecsemős,de azok most nem voltak.A másodiknál nem volt fogadott dokim,és szülésznőm sem,szerintem sokkal több figyelmet kaptam tőlünk,mint amikor volt.Annyi "hátrány" van,ha telt a gyermekágyas rész,és Vip szoba akkor a nőgyógyászati részre tesznek.Gátsebbel,vagy császárral nem kellemes elsétálni a csecsemősekhez,ha fürdetni,stb. kell vinni a picit.
2012. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én vizsgálatokra nem jártam a kórházba, csak az első terhesség végén uh ellenőrzésre, ott is rendesek voltak, csak sokat kellett várakozni, 3-4 alkalommal voltam. Egyébként az első és a második terhességnél is a Mátyásföld klinikára jártam uh vizsgálatokra, ez most a 2. terhességnél 69e Ft kiadást jelentett összesen (kombinált teszt + 4 ultrahang), ezenkívül viszont az sztk-ba járok. NST-t is az sztk-ban csinálják és a vérvételeket is.
2012. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011 márciusában szültem a Bajcsyban, mindennel meg voltam elégedve, mindenki kedves volt, nem panaszkodhatom.
2012. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2011 februárjába szültem ott az ikreimet. Nagyon jó tapasztalatom volt, remélem a dokim a késöbbiekben is ott vezeti majd a szüléseket, mert jó lenne megint ott szülni egyszer.
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!