Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szúrta magát végig a...

Ki szúrta magát végig a terhesség alatt Clexane injekcióval? Leiden mutáció miatt kaptad? Milyen lehetőségek vannak szülésnél? Természetes szülés vagy csak császár? EDA-t lehet kérni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én a 8.héttől szúrtam magam végig, leiden heterozigóta vagyok. Természetes szülésem volt, és nem véreztem jobban, mint az átlag szerintem. Teljesen normális mennyiség volt. Úgy tudom, a császár ilyenkor rosszabb, mert ott több a vérveszteség. EDA-t nem kaptam, de nekem azt mondta a doki, hogy lehetne adni, csak fontos, hogy 12 óra elteljen az utolsó szuri és az EDA között.
2012. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is clexanos voltam.

Lehet szülni természetes úton is, én sajnos császáros lettem, kaptam EDA-t, 12 órát ki kell várni, és kell egy gyors labor eredmény (véralvadást nézik).

2012. szept. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én végig szúrtam magam 0,6-ossal, Leiden miatt. Ugyanazok a lehetőségek, csak sokkal jobban figyel a doki a vérzésre, nehogy baj legyen (de lehet simán és EDA-t is lehet tudtommal kérni, ha az alvadási laboreredmények rendben vannak), és szülés után is 6 hétig kellett még szúrnom.
2012. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!