Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes gondolkodnom arról,...

Érdemes gondolkodnom arról, hogy császárral vagy természetesen szüljek, ha minden rendben van/lesz? Biztosabb a császár minden kürölmények közt a babára nézve?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem kellene ezen gondolkodnod. Mégha a babádra nézve "biztosabb" is, gondolj magadra is. Ez egy MŰTÉT, amelynek vannak bizonyos kockázatai, szövődményei is. Az a legjobb, amit a természet megálmodott.
2007. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Magyarországon nem lehet választani hogy természetes úton vagy császárral akarsz szülni.

De sokkal jobb atermészetes szülés, hiszen, egy közös élmény, közös küzdelem.

A természet taálta ki ezt a módot, nem véletlenül.

Ráadásul a császárosoknál nem mindig indul meg a tejtermelés, illetve lehetnek szövődmények.

Lehet, hogy félelmetes a szemedben a szülés, de mindketten jobban jártok vele.

2007. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A császárt nálunk nem lehet választani persze számitani kell rá mint lehetséges szülési fajtát de csak akkor ha indok van rá két gyermekem van az elsö term. a második császárral született mind a kettönek megvan a hátránya de mégis a természetes szülés melett vagyok.Ilyen dolgon csak akkor gondolkozzál el ha a terhességed alatt indokod is van rá.
2007. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szia! A szülés az fáj, de minden nő túléli. Szerintem akkor lesz igazán életrevaló egy baba, ha természetesen születik. Nyugi bent nem marad. Természetes dolog, hogy félsz, de hidd el hamar meglesz a baba. A műtét az rosszabb. Szorítok Neked!:)
2007. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én jelenleg 37 hetes várandós vagyok és félek a szüléstől, de ennek ellenére soha nem hagynám hogy műtsenek ha nem muszáj. Szülés szerintem természetes legyen ha nem muszáj vágni.
2007. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Édesanyám úgy szült engem, hogy édesapám az ablakhoz vitte és mondta neki, hogy "nézd meg, ezeket az embereket mindet megszülte valaki". Én is ezzel a tudattal szültem. Csodálatos érzés, ahogy kicsusszan a baba! Túlélhető! A császárosok napokig feküdtek, fájdalmaik voltak, de mi már kint ebédeltünk. Igaz, ülni kb. 1 hétig nem tudtam!
2007. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!