Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvosom varhatoan nem lesz...

Az orvosom varhatoan nem lesz itthon a kiiras idopontjan. Megbeszeltuk, hogy egy masik dokit fogadok arra az idore. Ti mennyi penzt adnatok a beugros fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés

Terhesgondozasra az orvosomhoz a korhazba jartam, nem fizettem semmilyen vizsgalatert - kiveve a terhesseg megallapitasaert, mert az a maganrendelesen volt.

Videki varosrol van szo.


2012. szept. 22. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezném mennyiért vállalja,attól függetlenül,hogy beugrós,vagy sem.
2012. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs fix osszeg. Amennyit gondolok.
2012. szept. 22. 16:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mashogy teszem fel a kerdest. Odaadnatok azt az osszeget a beugrosnak, mint amennyit a "rendes" orvosnak szantatok?
2012. szept. 22. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Én igen, odaadnám azt, amit a másiknak szántam. A másikhoz meg nem mennék többet. Annyira gerinctelennek tartom, hogy valaki elkér egy csomó pénzt havonta a vizsgálatokra, de amikor jön az a pont, hogy tényleg nagy szükség is lehet rá, akkor dobbant. A te esetedben legalább nem húzott le addig is, de sajnos az sem ritka dolog. Én odaadnám a másiknak, kérdés nélkül. Az kap, aki dolgozik, szerintem.
2012. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mar regota o az orvosom. En megertem, hogy az ev minden napjan nem lehet elerheto. Nalam ez pont igy jott ki.

En is ugy gondolom, hogy az kap, akinel szulok

2012. szept. 22. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanígy volt, én annyit adtam a dokinak, amennyit a szülésznőnek.


Nem értek egyet azzal a hozzászólással, hogy szemétség, hogy nem lesz ott, nyilván nem várható el senkitől, hogy az év minden egyes napján készenlétben legyen, nyilván neki is van élete a munkán kívül.


Ha valaki magánrendelésre jár, az nem lehúzás, hanem a terhesgondozásért adja a pénzt, a szülés ezen kívül van.

2012. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!