Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnátok negatív tapasztalatoka...

Írnátok negatív tapasztalatokat orvosokról, szülésznőkről, hogy ki NE válasszunk semmiképpen sem? Elsősorban ÁEK-Bp érdekel.

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a nagy helyzet, h a Honvéd- Áek pont az egyik olyan intézmény Bp-en,ahol híresen jó a színvonal. Én 2x szültem ügyeletes dokinál ott, mindkettővel meg voltam elégedve. Szülésznők is aranyosak, kedvesek, ÁEk ban nem is lehet őket megválasztani egyébként; de ahogy így beszélgettem a szobatársaimmal, nem mondták, h "jajj nekem egy nagyon rossz szülésznőm volt"....

2012. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
híresen jó színvonalhoz annyit, hogy ott szült a kolléganőm kb egy hete. volt dokija, aki nem volt elérhető egész nap. beindult a szülése, ráadásul időben és hiába próbálta ő is hívni a dokiját meg a kórház is, nem érték el. viszont ezért mert neki dokija volt, nem foglalkozott vele senki. hagyták szenvedni egy csomó ideig. végül előkerült a doki és gondolom kellett neki a pénz is; én tuti nem adtam vna egy fillért se
2012. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, nem említi valaki esetleg Bíró Zsuzsa szülésznő nevét, akivel tegnap volt rendkívül negatív tapasztalatom. 39 hetes vagyok, és mivel az utolsó ctg nem volt túl jó, a dokim mondta, hogy szombaton is menjek be. Nos, a híresen jó színvonal hétvégére biztosan nem jellemző, (alig van ember, ctg-t csak a gyermekágyas osztályon csinálnak, ahol 1 (!!) gép van, és szinte lehetetlen sorra kerülni. Ezért 3 órás várakozás után az egyik (valóban kedves) nővér felajánlotta, hogy menjünk le a szülőszobára, ott is megcsinálhatják.. Nos, itt sikerült találkoznom a fent említett fiatal szülésznővel, aki minősíthetetlen stílusban fogadott és hangnemben beszélt, hogy mit keresünk mi ott, tudhatnánk, hogy a szülőszoba nem "akut ctg-ző", és hogy biztos mi pampogtunk (!), és különben is... Mindenért puffogott, majd közölte, hogy minimum 1 óra, mire előkerül, addig "jó szórakozást".... hát lehet vkinek rossz napja, de ha természetes szülésre készülnék, biztos rettegnék, hogy ne hozzá kerüljek.. Egyébként jövő héten császároz meg az orvosom, remélem az említett hölgyhöz nem lesz többé szerencsém....
2012. szept. 23. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:

4 éve szültem a Kútvölgyiben, éppen egy Bíró Zsuzsa nevű szülésznőnél. Nem tudom, hogy ez ugyanaz-e, mikor magánkórház lett, sokan eljöttek onnan. Olyan 40 körüli barna rövid hajú nő volt akkoriban.

Velem kedves volt akkor.

Remélem könnyű szülésed lesz és jó élményed lesz, akárkivel is fogsz szülni!!!

2012. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, erre nem tudok mit írni. Én szintén 7végén kellett h bemenjek, szintén ugyanoda, 1 gép. Mondta a hölgy (nem emlékszem a nevére) h még ketten vannak előttem,várnom kellene és szól. Vártam vagy 40 percet és mehettem. Ennyit ki tudtam várni, bár hangsúlyozom egyátalán nem volt velem lekezelő vagy goromba. Rámkötötte utána a ctg-t, otthagyott, majd jött egy 20perc múlva. Fel kell készülni, h ez nem a hímestojás magánrendelés, és hogy futószalag az egész. Amúgy hogy "rosszat" is írjak, odamentem egy nődokihoz a pultnál áldogállt, mert ugye alá kellett íratnom a ctg-s papírt; na , mondom, kiszimatolom mit lát a ctg-m alapján esélyes-e a szülés? Kurtán annyit felelt, h "ebből semmit nem lehet megállapítani"-és otthagyott.... A neve alapján később rákerestem ki is volt ez a doki, és ha hiszed ha nem ódákat zengtek róla a fórumokon, h milyen szuper.Másnak bejött, nekem nem. De az is lehet h a szülésnél meg tényleg egy normális, összeszedett doki.
2012. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4. Válaszoló, sztem csak névazonosság lehet, mert ez a "hölgy" max 30-as lehetett, hosszú, sötét hajú.

Kedves 5. Válaszoló, nem is azzal volt a (legnagyobb) bajom, hogy ennyire sokat kellett várni, - bár Neked szerencséd volt azzal a 40 perccel, hiszen csak 1 ember volt előtted - hanem hogy több mint 3 óra (!!) után, mivel annyian voltak, leküldtek a szülőszobára, hogy ott csinálják meg, mert már a nővérke sem bírta az iramot. Az a nővér nagyon rendes volt, nekem az említett szülésznővel volt bajom, aki azonnal letámadólag fogadott, amikor "be mertünk" csöngetni a szülőszobára 1 ctg miatt. És ugye tovább gondoltam, hogy mi van, ha pont 1 ilyet fogsz ki szüléskor? Leszedi a fejed...? És sajnos úgy tudom, itt nem is lehet választani szülésznőt, úgyhogy remélem sokan megússzák a vele való találkozást!

2012. szept. 24. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként nekem is van negatív tapasztalatom személyesen is. (én írtam a kolléganőmről) hematomám volt az elején, ömlött belőlem a vér mikor bementünk és 2,5órát várakoztattak az uh-n, minden időpontost behívtak előttem.
2012. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!