Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri Petz Aladár kórház...

A győri Petz Aladár kórház szülészetéről szeretnék minél többet megtudni. Hogy állnak az ikres kismamikhoz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom nincs, a Liezen-Mayer utcába járok terhesgondozásra. Bodai doktor a körzetis. Köszi!!!!
2008. máj. 18. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 1 hónapja szültem Győrben Bodai Dr-nál bár nekem ő volt a fogadott orvosom, annyit hogy szrintem a szülésznők nagyon aranyosak de a csecsemős nővérek egyszóval bunkó parasz...-ok, a kislányom nem tudott szopni de nem is segítettek hogy tudjon ha meg éhes volt és üvöltött egész éjjel akkor az volt a bajuk de persze kaját nem adtak neki mert ugye szoptassak, hát hogyan szoptassak ha nincs tejem és a babám be se kapta a mellbimbóm. Hát ennyit a Győri szülészetről én a 2.-kat nem ott fogom szülni az biztos. Sok sikert a szüléshez.

2008. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen meg voltam elégedvel az orvosommal és a nővérek is segitő készek voltak.még a szopizásnál is segitetek meg mutazni.előző válaszolonak :dokiki és a nővérek is emberek.
2008. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második válasz adójától szeretném kérdezni, hogy fogadott orvosa volt? ha igen, ki?
2008. máj. 19. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem volt fogadott orvos de a Vajda Attila dr volt űgyeletes.nagyon rendes volt mindenki.ne félj
2008. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én két és fél hete szültem, és azt mondom: bármi nem olyan, mint szeretnéd, ne hagyd! Én egy bunkó csecsemősnővért fogtam ki, aki nem segített, azóta sem tudok szoptatni. Ki kell fogni a jó embereket, szerencse kérdése. Sok sikert!
2008. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!