Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este óta rendszertelenü...

Tegnap este óta rendszertelenül görcsölök és keményedek, plusz két oldalt lent nagyon húzódik a hasam. A derekam is le akar szakadni, nyákdugóm távozott hajnalban, lehet ma éjszaka vagy holnap már szülök?

Figyelt kérdés
40-et túlléptem. Észre fogom venni,ha jönnek a fájások? Mindig attól tartok,hogy nem ismerem fel majd időben és még a végén itthon történik valami,mivel elég magas a fájdalom küszöböm. Félek :(
2012. okt. 3. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Szia...

40.hetet lépted túl?Mert,ha igen és a nyákdugó távozott akkor irány a kórház!!!Nem biztos,h maguktól jönnek a fájások!Tehát nyomás a kórház!

2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia Szerintem is nyomás a kórház!!!
2012. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1. vok...mentő is bevisz!
2012. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell kapkodni.

Fel fogod ismerni.

Kényelmesebb otthon vajúdni, mint a kórházban vadidegenek között.

Én nyákdugó után "leggyorsabban" három nap múlva szültem. (3 gyereket összesen eddig)


Ülj be egy kád meleg vízbe, ha indul a szülés, akkor a keményedések rendszereződnek, sűrűsödnek és erősödnek.

Ha leáll, akkor jóslók voltak.

Biztos a finisben vagy, de még lehet egy-két nap.

2012. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma voltam nst-n reggel,de nem mutatott semmi fájást,mondjuk abban a 20 percben nem is volt. Doki beírt holnapra. Csak nem tudom mitévő legyek,mert a szülésznőm azt mondta,hogy ha rendszeres időközönként jönnek a fájások,vagy már másfél órája 15 percenként keményedek,vagy ha elfolyt/szivárog a víz,csak akkor menjek. De nekem tök rendszertelen... Van,hogy fél óráig semmi,aztán 5 percenként keményedek,aztán görcs,derékból sugárzó fájdalom,aztán 1 óráig megint semmi,aztán előről.
2012. okt. 3. 14:37
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elmúlnak több időre a fájások, akkor az még nem biztos, hogy az igazi. De ha erősödik, akkor minél hamarabb menj be a kórházba, mert ne azzal törődj, hogy vad idegenek között fogsz vajúdni, hanem azzal, hogy közben ott legalább ellenőrzik a kisbabád. Ráadásul nálam tök hirtelen jöttek a tolófájások.
2012. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Közeleg a finis, mint írtam, de ez még nem a szülés.

Hallgass a szülésznődre. Ha most bemész, lehet, hogy bent tartanak, de nem indul még két napig.

Persze ha ez Neked nagyobb biztonságérzetet ad, akkor hajrá, de hidd el, nem fog "kiugrani" belőled 10 perc alatt, bőven ráér bemenni, ha már tényleg beindul.

2012. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én a te helyedbe beleülnék egy kád meleg vízbe egy könyvvel. :) Ha igazi fájások akkor rendszereződnek ahogy írták és akkor mehetsz a kórházba.
2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezt is fogom tenni :) irány a "habok" közé,lazulok egyet még az utolsó napjaimban. Egyébként 5 percre van a kórház,szóval nagy baj nem lehet.
2012. okt. 3. 15:16
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, nekem segitett felismerni a kád melegviz! Egyből csökkent az idő, és erősödött a fájás. Könnyü szülést neked, és ird meg, mi volt!!
2012. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!