Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés előjele? Ma...

Ez már a szülés előjele? Ma hajnal 3.30 óta fájdogál a hasam, de nem időközönként hanem folyamatosan és a közérzetem is elég gyatra. De a pici is mozog hál Istennek.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem is így kezdődött. Hány hetes vagy?
2009. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nézegesd közben az órát is, mert ha rendszeressé válnak a fájások, tehát bizonyos időközönként jönnek, akkor ez már az.
2009. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még csak 35 hetes vagyok és kezdek izgulni, mert még korai lenne ha beindulna. most kb fél órája rendszertelenné vált,de szabályos időközök még nincsennnek
2009. aug. 5. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a hidegfront miatt van. Nekem is egyébként a 36. hét elején volt ilyen, már azt hittem, hogy megyünk a kórházba, mert öt percenként keményedett a pocim. Aztán ritkultak és megszűntek.

Előfordul ilyesmi egyébként a terhesség vége felé (lehet nem terhességgel összefüggő is a hasfájdalom)

Ha tüneteid nem szűnnek vagy más tünet jelentkezne, jobb ha lát orvos.

2009. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!