Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz vizsgálat után...

Magzatvíz vizsgálat után tényleg valószínű, hogy beindul a szülés?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2012. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem törvényszerű. a nagyobbik fiammal 11 napot húztam rá, úgy hogy az első héten 2 naponta volt magzatvízvizsgálat, a 8.naptól pedig naponta. ez általában reggel 8 előtt szokott lenni, vasárnap reggel volt magzatvízvizsgálatom, semmit nem éreztem, másnap reggel fél 6kor elfojt a magzatvíz és 9.26-kor megszületett a fiam

sok sikert kívánok :)

2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedtem az első amnioszkópia előtt, ehhez képest 4 vizsgálatom is volt. A 4. közben elfolyt a magzatvíz...
2012. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még ennyit: a nyákdugó viszont az első vizsgálat után távozott.
2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam 3-szor volt amnioszkópia, ahhoz képest, hogy a kisfiam 40+3-ra született. a 39. hét végén is nézték. Szerintem nemnagyon van összefüggés.
2012. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azért reménykedem, jó lenne ha kibújna már a drága!


köszi a válaszokat :) és gratula a már babázóknak!

2012. okt. 24. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű.

Péntek reggel voltam magzatvízvizsgálaton,szombat este elfolyt a magzatvíz,vasárnap hajnalban lettek fájások és vasárnap 9 után lett meg a fiam végül császárral.

2012. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!