Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés utan...

Természetes szülés utan változott a szexuális eletetek a parotokkal, nagyobb lett a huvelyetek?

Figyelt kérdés
Gatmetszes vagy gatvedelem? Mennyi idő utan lett olyan mint régen ( ha egyáltalán meg lehet olyan) ?

2012. okt. 26. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
9 hónapja szültem gátmetszéssel. Az utóbbi 1-2 hónapban érzem azt, hogy minden olyan mint előtte volt.
2012. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 8-9 hónap volt, mire ugyanolyan lett, mint régen, de nekem tágulni kellett, biztos nagyon meghúzta a varrást a doki:)
2012. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En 2 es fel honapja szultem,a szex meg nem jo,kitagulok... gatvedelemmel szultem,belul repedtem egy picit,kivul semmit... ezvan... remelem helyreall...
2012. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én három babát szültem ,gátmetszés mind3szor volt.Első után még helyre állt a régi méret.Második és harmadik után nem már.A legkisebb is elmúlt 2 éves úgyhogy sztem maradok már így.
2012. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első után szűkebb lettem, mint voltam, elég keservesen ment az elején a szex, de aztán belejöttünk. A második után meg ugyanolyan vagyok, mint régen, az első előtt (szerencsére:D) A szex nagyon jó, csak kicsit ritkult, amióta alig alszom:D

Mindkét szülésnél volt gátmetszés.

2012. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gátvédelemmel szültem, lassan 12 hete és már az első együttlét nagyon jó volt a párommal. Volt egy kis repedés 2 helyen is, de mire először együtt voltunk, addigra begyógyult teljesen. Nálunk is ritkult, mert mire eljön az este hulla fáradt vagyok az egész napos babázás után :)!
2012. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gátmetszés, 4 kilós baba. A hüvelyem az első időkben még inkább "szűzies" volt, de ugyanolyan jó. Kb. a baba három hónapos korában már minden a régiben folytatódott. :)
2012. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy hónapja szültem,volt gátmetszés,belül is nagyon repedtem,varrtak mindenütt. Mindenki biztatott,én sem aggódtam ezen,egészen tegnapig,amikor is meg akartam nézni a gátsebet. Nem is riadtam meg tőle,még egy csík se látszik,gyönyörű,de a hüvelyem.....Hát én nem tudom,hogy hogy lesz ebből két hét múlva szex,konkrétan célbalövést is játszhatnék,úgy ki van tágulva,hogy megvizsgálhatnám még a gyomromat is annyira belátni :( Nagyon elkeseredtem,tudom még csak egy hónapja,de fél éve nem szexeltünk már a párommal,és úgy vártuk,hogy leteljen a hat hét,hát így le se merek majd vetkőzni =(

2012. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam, gátmetszésem volt, a szex ugyan olyan jó. Először talán picit érzékenyebb volt a gátsebem, de az is hamar elmúlt. Szerintem ez is szervezetfüggő!
2012. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat en is úgy érzem hogy ez teljesen alkat kérdése hogy kinek milyen rugalmasak az izmai. Kedves utolsó előtti anyuka pedig ne aggódj remelem rendbe josz !
2012. okt. 29. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!