Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor itt volt az idő, a...

Amikor itt volt az idő, a legelső fájásból is tudtad?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első szülésemet oxitocinnal indították, brutál fájásokkal kezdődött.


A második szülésem beindult magától, de egy jó ideig le se esett, hogy szülök, annyira "lightos" volt az elsőhöz képest. Gondoltam, hónapok óta húzódik, nyomódik a hasam, ez is csak valami hasonló.


Aztán amikor beestem a kórházba már teljesen nyitva volt a méhszáj, toltak is be egyből a szülőszobába.

2012. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőből nem, de a másodikból már igen.
2012. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon enyhe 5 percesek voltak, azt hittem jósló (40+4 hetesen). A negyedikből tudtam, hogy nem lehet véletlen ilyen pontosan. :)
2012. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. anpokon át jöttek fájások, főleg éjjel. aztán jöttek szünetek. kb.4.napon is jöttek fájások déltől, aztán nem múltak el, este 8kor mentünk be a kórházba, éjjel 0.40kor született a fiam.
2012. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, de nagyon reméltem!!:-)) Fájdogált, de nem volt vészes. Beültem egy kád vízbe, nem múlt el, akkor kezdtem reménykedni, hogy ebből lesz valami. Aztán kezdtek szépen lassan rendszereződni a fájások, még a 10 perces sem volt vészes. Az 5 percesekből már tudtam, hogy ez már csak az lehet!!:-))
2012. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első szülésnél nem, mert alig volt fájásom. A másodiknál viszont rögtön az első fájás nagyon erős volt, akkor már tudtam.
2012. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első szülésem volt, nagyon féltem tőle, de szerencsére már a kórházban voltam túlhordás miatt, mikor elkaptak a görcsök. 5-7 percesekkel kezdődött, de mikor a 2. fájás jött, egyből tudtam, nagyon egyértelmű volt, olyat még soha nem éreztem.
2012. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!