Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp, János kórházban, császárra...

Bp, János kórházban, császárral szült kismamák. Írnátok nekem POZITÍV élményeket?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik pontosan a műtét, katétert az érzéstelenítő előtt adják be, megmutatják-e egyből a babát, meddig kellett feküdnöd, milyenek voltak utána a szülésznők, hány ágyas szobában voltál?


Kicsit sok a kérdésem, már nincs 1 hónapom, hogy megérkezzen a baba és kezdek izgulni :)


2012. nov. 5. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem tervezett volt a császár, sajnos így alakult. Dr Baltschik Miklós volt az orvosom, ő is császározott meg. A műtéttel minden rendben volt. Babát egy "ölelés" erejéig láthattam. Én egyágyas szobát kértem. Rettenetes volt és drága is. Mivel én EDA-val voltam érzéstelenítve, ezért én mozgathattam a fejem, nem is fájt. Műtét után viszont jó pár óráig egyáltalán vagy csak nagyon nehezen tudtam mozogni. Mivel az ágy nagyon alacsony volt ezért hiába tolták be a babám, csak alulról láttam a kocsiját. Ez nem volt túl szerencsés. Addig kellett feküdnöm, amíg nem tudtam felkelni, tehát nem volt megszabva, ha már tudtam menni, mehettem. Szülésznővel utána nem találkoztam, legalábbis nem emlékszem rá. Az orvos jött be naponta, hogy megnézze hogy vagyok. A csecsemősök között volt ilyen is olyan is.
2012. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!