Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor ha szüléskor nem...

Mi van akkor ha szüléskor nem érvényes a tb? Mennyit kell fizetni? Mert sajna már nem tudom elintézni,1hét alatt, és visszamenőleg is fizetni kéne, de azt nem tudom! El fognak rendesen látni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
el fognak látni de,elég borsos az ára.!éve még feltüntették zárón ,hogy mennyi lenne.Az a 3 nap amit bent töltöttem+ a szülés 80-90 ezer ft volt.
2012. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szóval 4 évvel ez előtt.De konkrétan nem tudom,mert most nem tudok elővenni a papírt.Szerencsére volt tb-m.Nem bántásból kérdezem.De miért nem tudod elintézni 1 hét alatt?Vagy miért nem intézted el korábban?Nem tudsz kérni valakitől kölcsön?
2012. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert volt aki azt mondta h a kismamáknak nem kell fizetni, mert jár. 11hónapot kell visszamenőleg kifizetnem, ezzel nem is lenne baj. csak ha ki is fizetem nem tudják megsürgetni hogy szülésre meglegyen a tb-m és még igazolást sem adnak róla hogy legalább azt megtudnám mutatni a kórházban!
2012. nov. 7. 11:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Értem.Azt viszont nem,hogy miért nem adnak igazolást. :(
2012. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ezt én sem értem. Csak annyit mondtak h 30nap amugy is az átfutási idő.
2012. nov. 7. 11:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Kereken 3 éve nekem 85000ft lett volna a szülés.
2012. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2 éve az volt a zárómon hogy 95 ezer.Amikor befizeted egy nyugtát csak adnak nem?
2012. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kérdeztem és azt mondták hogy semmit nem tudnak adni!:(
2012. nov. 7. 11:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz jártál? Az sztk-ban adnak egy papírt, hogy nem vagy biztosított. Próbáld ki, én is voltam ilyen helyzetben. Ha nem kapsz, akkor nincs még benne a rendszerben, hogy fizetned kell. Inzézd a tb-t, de úgy menj oda, hogy ettől a hónaptól akarod, ne kérdezz a korábbiakról. Nekem nem kellett visszamenőleg, pedig volt 2 évem fizetetlen.
2012. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ha bemesz az egeszsegpenztartol akkor abban a percben mar ervenyes lesz a tb-d es a csekkeket csak kesobb kuldik. nalam legalabbis igy volt 2 eve. csak annyi hogy menj be es mondd hogy visszamenoleg is be akarod fizetni. en masnap mar fogorvoshoz mentem es volt tb-m.
2012. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!