Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megszült anyukák, ti beöntést...

Megszült anyukák, ti beöntést vagy kúpot kaptatok vajudáskor, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beöntést kaptam. Kúphoz még nem volt szerencsém.
2012. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elsőt Dombóváron szültem 6 éve, akkor kúpot kaptam. 10 percig kellett tartani a dolgot. Szüléskor nem volt gond.

Másodikat Pesten Szent Istvánban, ott semmit nem kaptam. Szüléskor persze jött minden,de nem volt gáz. Kérdeztem az első tolófájás után a szülésznőt, hogy bekakiltam? Azt mondja, ne ezzel foglalkozzak :) :) Hol fogsz szülni? Talán ott kérdezd meg, hogy mi a menete?

2012. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kiskunhalason.

Azt halottam hogy beöntés helyett kúpot adnak már,beöntést el kerülik.

Beöntős anyukákkal beszéltem eddig

:)

2012. nov. 27. 11:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Beöntést kaptam, nem olyan vészes ám az mint amilyennek hangzik :)
2012. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mindkétszer beöntést kaptam.Nem volt vészes,nekem mondjuk megváltás volt,nem terhesen is állandó szorulásom van.Így csak örültem,hogy kitisztulok. :)
2012. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit.Bár császároztak sürgősen,műtét után az intenzíven azért sikerült foltot hagynom a lepedőn,bár nem is éreztem a gerincbe adott érzéstelenítő után.

Mikor kérdeztem miért nem kaptam,az volt a válasz:már nem volt rá idő...Hát köszi...

2012. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyiket se, itt (Vác) nem adnak.
2012. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Januárban szültem, kúpot adtak.
2012. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Félegyházán szültem, beöntést kaptam.

Halason is beöntés van még tudtommal.

2012. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Beöntést kaptam!Ne félj nem fáj és nem elviselhetetlen!Nekem nagyon érdekesnek tűnt!mert hideg volt a víz és éreztem ahogy áramlik a beleimben... :):):)még mosolyogtam is a nővérekre!!!
2012. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!