Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés?...

Milyen érzés a beöntés? Rettegek tőle.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem vészes enyhén kellemetlen de az egészet összevetve ez a legkellemesebb pillanata :)
2012. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 1. válaszolóval :)

Az csak a felvezetés, semmi különös, teljesen kibírható, a java csak azután jön. Én is aggódtam egyébként miatta, mert még nem volt részem benne előtte, de kár volt, nem nagy szám...

El kell lazulni miközben kapod...utána viszont résen kell lenni... :)

Nem lesz gond, ne addógj!

2012. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nem fáj, egy picit kellemetlen, de ennyi. Nekem pl. mikor megkaptam és vissza kellett tartanom pár percig jött egy fájás. Nagyon röhögtem mi lenne ha beterítenék ott mindnet. Hidd el, nem kell tőle retegni.
2012. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen, de nem gáz! A lényeg, h mikor megkapod és ráülsz a budira, ne engedd ki egyből a dolgokat, hanem várj egy kicsit, h "átkeveredjen", úgy jól kihoz mindent, nem lesz szülés közben baleset (ha meg lesz, ne törődj vele)
2012. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten megkönnyebbültem utána, nem feszített annyira a pocakom. És megmondom őszintén kellemetlennek sem éreztem. Lehet csak én vagyok ilyen szadista! :))
2012. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
azt hallottam,hogy már nem a hagyományos beöntést alkalmazzák pl. a környékbeli kórházakban (Miskolc),hanem kapsz egy kúpot,amitől megjön az inger. szóval érdeklődj körbe mit használnak!
2012. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek nem kaptam.
2012. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Meleg viz - nekem nem volt kellemetlen talan azert mert a fajasok sokkal kellemetlenebbek voltak? Nem tudom! Nekem jol esett hogy megtisztulhattam. Igaz en meg jartam egy darabig klotyora csodalkozott is a nover...mert vagy 4x fordultam. En is szadista vagyok ezek szerint. :o)
2012. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezért ne aggodj.Lessz annál nagyobb bajod is.Ezen ne idegeskedj :D
2012. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

biztos,hogy beöntés van még nálatok?

mert nekem a 2. szülésnél már kúpot adtak!


de a beöntés sem olyan rettenetes mint ahogy elképzeled!!

2012. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!