Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nem volt fura...

Szülés után nem volt fura hogy már nincs a pocitokban a baba, nem érzitek a mozgását? Már nagyon várom hogy megölelhessem és puszilhassam, csak nem lesz fura hogy már nincs bent? Imádok várandósnak lenni és már nagyon várjuk a kis Törpillát.

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyeség a kérdésem, de egyenlőre nem tudom elképzelni hogy nem érzem majd belülről. És nem tudom elképzelni milyen lesz ha kint lesz. Első babás kismami
2009. aug. 19. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezen járt a fejem, mikor még pocis voltam. :) Ha tehettem volna átváltozok kenguruvá, mert akkor láthatom is, meg vissza is tudom tenni. :D A fiam így is ráhúzott 6 napot, hogy kiélvezhessem ezt az állapotot. Már lassan 1 éves, de még mindig olyan jó visszagondolni, hogy milyen volt pocisan és csak nézem a hasam, hogy már nincs lakója... Éppen emiatt (is) szeretnénk majd kistestvért, de még 1 évet legalább várunk, hogy a kis királyfimmal minél többet tudjak foglalkozni, viszont már alig várom, hogy újra babás legyek!!! Persze azért az anyaság kárpótol a pocakrugdosásért, hiszen mikor a gyermeked jókedvű, kacag, mosolyog a csillogó kis szemeivel rád, eszedbe sem jut, hogy milyen jó lenne, ha még bent lenne... :D


Boldog babavárást!

2009. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Adri baba ***** válasza:
100%
Nekem rettenetesen hiányzik a pocaklakóm:)Néha amikor éhes vagyok és korog olyan mintha még mindig ő lenne benn:)
2009. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár napig nagyon rossz érzés volt a szülés után. Olyan volt, mintha elvettek volna tőlem valamit. Bár ott volt a kezemben a kisfiam, de mégis olyan nehéz volt azonosítani azzal a kis rosszasággal, aki bent rugdosott. Pedig az is ő volt. Egy pár napba beletelt, mire érzelmileg is felfogtam, hogy az az apróság ugyanaz, akit a kezemben tartok mint az, aki odabent volt. Tudom hülyén hangzik, de én így éreztem.
2009. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem annyira nagy hülyeség és nem vagyok /leszek vele egyedül. :)
2009. aug. 19. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztél hülyeséget, én automatikusan megsimogattam a hasamat, mintha még bent lenne, pedig mellettem szuszogott akkor már :)
2009. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!