Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amíg a kórházban vagytok a...

Amíg a kórházban vagytok a picivel, minden nap másik ruhát adtok rá? Milyen vastagon kell öltöztetni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 04:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért, otthon napokig ugyanaz lenne rajta? Időjárásnak megfelelően, rettegésben, arcát, kezeit védve.
2012. dec. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy minden nap másikat!

Este mikor fürdés van mindig tisztáz kell rá adni, valamint Nappalra is kell minimum 1 váltás ruha, ha kifolyik a pisi, vagy, bukik a baba.

Rövidújjú body, és egy plüss vagy pamut rugi kell rá, vagy hosszú ujjú body, és egy ujjatlan rugi.

4 nap kórházi tartózkodásra kell 10 body, 10 rugi.

Nekem minden szopi után bukott a lányom, és ha nem cseréltem ki a ruháját, nagyon büdös savanyú szaga volt!

2012. dec. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy 3x is cserelned kell egy nap, mert lebukja bekakil annyira.
2012. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

rövid ujjú body + hosszú ujjú rugdalózó

vagy

hosszu ujjú body + ujjatlan rugdalózó


plusz takaró


az alsó ruhából minden fürdetés után tisztát kapott, a felsőből csak akkor ha piszkos volt (pisi, kaki, bukás). Ha tiszta maradt akkor én nem cseréltem le minden nap a felsőt.

2012. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én 1 hete szültem.Minden este tiszta rugi és body ment a fiamra, és 1x kellett napközben átöltöztetnem, mert nem gyengén tele rakta a pelust! :) Én is azt mondom, hogy vigyél inkább többet mint kevesebbet.

Szerintem a body, rugi szerelés elég, plusz 1 kistakaró, mert a kórházakban fűtenek rendesen, főleg a szülészeten, ja meg egy kis sapi.Túl öltöztetni sem szabad a hőpangás miatt.De ha úgy látják a csecsemősök akkor úgy is rád szólnak.

2012. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Ott ahol nem javasolják a babaruhát bevinni mert a kórházban adnak, ott is van ennyi?

Kezdeti pelusból ti melyiket vettétek meg: a 2-5 kg-ig vagy a 3-6 kg-ig szólót?

2012. dec. 11. 08:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia,mi a 2-5 kg pelust vettük elsőre,huggies volt,annak van a pocaknál egy kivágás ami nem piszkálja a köldökcsonkot! Nekünk még a pampers vált be (azt visszahajtottuk amíg volt csonk...meg most is,de most már a 3-6 kg használjuk :-) )

Üdv,egy 15 hetes kiscsaj anyuja

2012. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló: rettegésben. ezzel mit akartál írni??



amúgy a kórházban adnak ruhát. ők öltöztetik, nem pedig te. én mindig kértem új body-t ha lebüfögte mondjuk. Nálunk mindkét szülésnél volt rajtuk egy hosszú ujjú body és egy angolpólya és betakarva kis pléddel.

2012. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as válaszoló!Azért ezt kórház válogatja.Én pl a Szt. Istvánban szültem és ott nem adnak ruhát,még kifogót is nekem kellett vinni az esti fürdetéshez, de pl 1. babámat a Szt. Margitban szültem és ott adtak ruhát minden este fürdetésnél.

Meg kell érdeklődni az adott helyen, hogy mit kérnek.

2012. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De tényleg 1. válaszoló!!Mi ez a rettegésben???
2012. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!