Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 h+4 napos kismama vagyok!...

36 h+4 napos kismama vagyok! Fiam lesz! Szerintetek mikor szulok, Az orvos Januar 8-ra irt ki, de en ugy erzem, hogy elobb fogok. Kisfius anyukak, hany hetesen szultetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 37+2-re született. Nekem a 32 hetes 4D uh volt a mérvadó, júli 6-ra tette a szülést a méretek alapján, júli 6-án este meg is indultak a fájások, júli 7-én császárral született. Már előtte egy héttel elkezdett darabokban távozni a nyákdugó, akkor már sejtettem, hogy egy-két hét és meg lesz a baba. Plusz júli 4-én az NST már jelzett fájásokat. Azt, hogy te mikor fogsz elég nehéz lenne megmondani, de ha vannak már jelek, akkor közel lehet.
2012. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első baba?

39.héten szültem.

Nincs összefüggés a nem és a születési idő között.

A megérzéseidre viszont nyugodtan hallgass. :)

2012. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A téli babák sokszor előbb jönnek. Figyelni kell az időjárás-jelentést is a fájások, meg egyéb jelek mellett, mert sokan kibújnak havazáskor, vagy ha front van.

Nekem ikerfiaim vannak, de ők korán jöttek, 35+5 voltam akkor (január 25-re voltam kiírva, dec. 27-én születtek)

2012. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40. hétre szültem az első fiamat.
2012. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41 hétre
2012. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kiírt napon, tehát pont 40 hetesen.
2012. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs az offért,de pl aki májusra van kiírva,az is szülhet előbb??Mert végül is áprilisban szeles meg esős idő szokott lenni,szóval akkor is jönnek-mennek a frontok,és lehetséges,hogy korábban fogok megszülni?Május 2-re vagyok kiírva,kisfiam lesz és első baba.

Nagyon félek attól,hogy koraszülött lesz!!De pl édesanyám a testvéremet is(fiú)és engem is túlhordott egy héttel! Lehet,hogy én is túl fogom hordani inkább?


19+2 hkm

2012. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen elso gyerek, es eleg tapasztalatlan vagyok! Szoval foggalmam sincsen , hogy mit kell ereznem, ahoz , hogy eldonthessem, (gondolhassam) , h hamarosan szulok, enyhe pici szurasoka erzes estenkent, de lehet az attol van ,h nyomja a vizholyagomat! Szoval foggalmam sincsen!
2012. dec. 13. 14:00
 9/14 anonim ***** válasza:

lányomat sürgösségi császárral szültem,tehát sok tapasztalat onnan nincs,de 40+1-re

fiamat 40+3-ra és nekem annyi előjelem volt hogy előtte nap egyáltalán nem kívántam az ételt,pedig enni jócskán tudtam,és olyan bágyadt/fáradt voltam.

másnap reggel fél hatkor elfojt a vizem.

én is azt éreztem hogy előbb fog jönni a kiírt napnál és tessék ráhúztam még 3 napot.

2012. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. fiamat 39+4 naposan, január 9-én

2. lányomat 37+3 naposan febr. végén

3. fiamat 39+6 naposan dec.7-én - én is azt hittem, hogy a 3. baba előbb jön. Nem jött, majdnem túlhordtam.

2-3. babák mindöszesen 2-3 óra alatt megszülettek a semmiből jövő 5 perces fájdalmakkal.

2012. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!