Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor beindul a vajúdás a...

Amikor beindul a vajúdás a sima fájdalom mellett a baba is kellemetlenül izeg-mozog?

Figyelt kérdés

#szülés #baba. terhesség. vajúdás
2013. jan. 15. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs is rá szegénynek helye :) Ő is tudja a dolgát, nem kínozza anyucit fölöslegesen.

Két gyereket szültem, egyik szülésnél sem éreztem nemhogy kellemetlen, semmilyen mozgást.

2013. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem rémlik, hogy nagyon ficánkolt volna, inkább megbújt...hozzám bújt és kapaszkodott belém, amíg volt rá lehetősége :))))
2013. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Amikor már beékelődik, főleg, mikor már a szülőcsatornában van, sem helye nincs, sem a testhelyzete nem teszi lehetővé, hogy mozogjon.
2013. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató, mert most a 37. hétben vagyok és már néha nagyon fájdogál a hátam, meg a derekam és emellett a baba is nagyokat rúg, ami már nem is olyan vicces.
2013. jan. 16. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A szülés előtti napokban egyébként elcsendesednek, szinte semmi mozgás nem érződik. Nálam legalábbis ez a papírforma is bejött :)

Kitartás! :)

2013. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg sem mozdult onnantól.
2013. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem,hogy nagyon ficánkolt volna.Szerintem azon volt,hogy lefele tartson.:)
2013. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét gyerekem ficánkolt a szülőágyon is. Én is arra számítottam, hogy a vége felé lecsendesednek, de nem. Lehet azért, mert mindkettőt a 37. héten szültem, mindkettő magzatvíz csepegéssel kezdődött fájások nélkül. Lehet, hogy ők még maradtak volna, csak a méhem nem bírta tovább.
2013. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!