Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valószínű, hogy babám lesz....

Morgoncka kérdése:

Valószínű, hogy babám lesz. Nem akarok Jászberényben szülni, de nem vagyok ismerős Szolnokon se. A hetényit ajánlják, egyszer már voltam magánrendelésen Emődi dr. Úrnál? Szerintetek milyen orvos? Ha hozzá járok terhesség alatt, kötelező nála szülni?

Figyelt kérdés
2 teszt már pozitív,decemberben volt meg utoljára.
2013. jan. 17. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szabad tudni miért nem akarsz berényben szülni? Én itt szültem ügyeletesnél és minden szuper volt.
2013. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz Berényben szülni? Én itt szültem júniusban Bőrdös főorvosnál, teljesen meg voltam elégedve. Szép,modern osztály, velem mindenkikedves volt, profi ellátást kaptam.
2013. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja, és a Hetényiről én olvastam anno rosszakat, de személyes tapasztalatom persze nincs.
2013. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezem, h miért nem akarsz Berényben szülni?



Én Zrupkó dokinál szültem, a szülésznőm pedig egy tünemény volt.

2013. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tavaly volt egy kis problémám,ami miatt be kellett mennem J.berénybe és nagyon lekezelőek voltak.Ezért is ódzkodom attól,hogy oda menjek.
2013. jan. 17. 17:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Szolnok borzasztó! Én ha tehetném nem itt szülnék. Lepukkant, bogarak , csótányok minden játszik..
2013. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belefutottál valakibe, akinek rossz napja volt. Én a helyedben adnék nekik még egy esélyt, mert én tényleg egy rossz szót nem tudok rájuk mondani, a szülésznőm nekem is szuper volt.Még díjat is nyert a szülészet a közelmúltban, ráadásul olyat, amit ott szült anyukák szavaztak meg. Én is ilyeneket hallottam, Szolnokról, amiket az utolsó írt.
2013. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát,akkor ezen még meditálok egy kicsit.Köszönöm szépen a válaszokat.Jó babázást mindenkinek! :-)
2013. jan. 17. 19:50
 9/18 anonim ***** válasza:

A jászberényi szülésszetet senkinek nem ajánlom!!!!

Szinte egy doki sincs normális. Pénzéhes szakbarbárok!

Annyi pénzt kérnek mint ha pesten szülnél!


1. Rokonoknál babát vártak, nem jött meg... bement a kórházba, közölték vele, hogy cysta, műtik. Otthon csinált egy tesztet, pozitív lett. Pestre mentek és az ottani doki megnyugtatta, hogy minden ok, cysta nincs, egészséges magzaat van!


2. Kismama bevérzett, éjszaka ügyeleten közölték vele, hogy meghaalt a baba. Holnap megműtik, meg kell szülni. Férje nem hagyta annyiban, átmentek Ceglédre ügyeletre, ott meg mondták, hogy él a magzat, minden rendben van, csak feküdni és pihenni kell!


3. Egészséges kismama, egészsséges magzat. Félrediagnosztizálás miatt vénás gyógyszert kapott a kismama, belehalt a baba és majdnem az anyuka is.

Azon a héten 5 kisbaba halt meg!


Közben folyamatosan műhiba perek, az egyik most jött vissza az eltiltából egy per után.


Mindez fél év alatt!



SZOLNOK: Nővérem a hetényiben szült, kívülről lepukkantnak tűnik, de jól felszerelt és jó orvosok vannak, és nem pénzéhesek!

2013. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nézd, én mint írtam, 9 hónapja itt szültem. Az orvosom nem is mondott árat, annyit adtunk, amennyit gondoltunk. 1 doki van aki megmondja mennyit kér, nem ahhoz kell menni.

Az osztály jól felszerelt, a személyzettel semmi probléma nem volt, sőt. Nincs olyan kórház, amelyikkel mindenki meg lenne elégedve. Én SAJÁT tapasztalat (nem rokon, ismerős, hallomás) alapján továbbra is ajánlom.

2013. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!