Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A spontán szülésnél, lehet...

A spontán szülésnél, lehet sikonyálni, meg kiabálni ha fáj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Lehet. De nekem szóltak:D
2013. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Lehetni lehet, de rád fognak szólni. Nem szeretik sem az orvosok, sem a szülésznők.
2013. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 sultana válasza:
29%
ne "sikonyálj" és ne kiabáéj mert azzal csak az erődet veszíted de a baba attól még nem jön könnyebben.inkább vegyél mély levegőt és nyomj teljes erőből mikor mondják.én két gyermeket szültem és egyiknél sem kiabáltam.igaz az elsőnél elhangzott néhány nyomdafestéket nem tűrő szó de akkor még csak 20éves voltam.a másodiknál már okosabb voltam és koncentráltam...és jobb is volt úgy.egyébként sehol nem szeretik a kiabáló szülő nőket.ez a tapasztalatom......és gratula a második válaszolónak a képért nagyon ügyes
2013. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Ha engem leszólnának, a 140 kilós férjem akkora pofont csattintana le az orvosnak, hogy a fal adná a másikat.
2013. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
4-es, már megbocsáss, de a te, és a baba érdekében szólnak! Ahogy előttem is írták, ha kiabálsz, az felesleges energiapocsékolás, nem könnyíted meg sem a te, sem a babád dolgát vele.
2013. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Bírom az ilyen hozzászólásokat.... ÓÓÓÓ de ügyes vagy hogy hang nélkül sikerült, csak tudod minden szülés más, és az embereknek a fájdalomküszöbük is más!!!!!!!

Nem érzem magam bánának azért mert nem ment hang nélkül a szülés már ne is haragudj, viszont 4 nyomásra kint volt a baba képzeld! Az egész kitolás nem tartott tovább 10 percnél! Ja és nem szólt rám a doki hogy hagyjam abba, normális doki nem is fog szólni emiatt. Nyilván nem jókedvében csinál ilyet az ember!

2013. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, de nem érdemes ha kiabáltam volna nem tudtam volna a nyomásra koncentrálni. Nekem mondjuk kb annyi erőm volt szülés közben beszélni, hogy amikor a dokinkérdezezt valamit csak suttogva tudtam válaszolni :D
2013. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Ki mondta egy szóval is hogy béna vagy? Ahelyett, hogy itt "vered a nyálad" inkább olvasd el még egyszer a válaszom. Ha pedig ezek után sem tudod értelmezni, akkor sajnállak.
2013. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%

8-aska, nem neked írtam a hozzászólásom, de írhattam volna akár neked is.

Figyu, minden szülés más! Én pl eldöntöttem hogy hang nélkül csinálom végig, mert olvastam hogy energiavesztés stb, nomeg itt a gyakorin nem trendi a kiabálás. Ngyon koncentráltam, de nem ment hang nélkül és pont, ettől függetlenül szerintem elég gyorsan megszületett. Jah és nem én verem itt a nyálam....

2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

amúgy is nem is írhattam volna neked, mivel ugyanabban a percben küldtük el a hozzászólásainkat....

Ja és én nem a 4-es vagyok! Előző voltam

2013. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!