Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobai csomagomat állítom...

Szülőszobai csomagomat állítom össze? Vácon fogok szülni. A picinek is oda kell be raknom a ruhát vagy a kórháziba? A védőnő csak azt mondta h plédet tegyek be amibe majd bele fogják csavarni. Nektek mit tartalmazott/ tartalmaz a szülőszobai csomag?

Figyelt kérdés

#csomag #szülőszobai
2013. jan. 31. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Lezuhanyzol szülés után,így az ehhez szükséges dolgok kellenek.Tusfürdő,törölköző,papucs,bugyi, hálóing.Betétet adnak, de én vittem nagyobbat.E mellett vihetsz szőlő cukrot,vizet, és a picinek oda csak egy pléd kell, vagy törölköző,amibe becsavarják.

A többi mehet a kis bőröndbe,amit majd a gyermekágyas részre visztek.

Mikor fogsz szülni?Én 2 hónapja szültem ott:)

2013. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nemsokára ot szülök! Raktam be: zsepi, kistörcsi, nagytörcsi, tusfürdö, hálóing, bugyi, zokni, papucs, a páromnak melegítö meg poló ha elhúzódna a dolog, szölöcukor, víz, pléd amit nem sajnálok a babának, kamera! A picinek a pléden kívül nem kel semmi, a gyermekágyra kel pelus meg popsitörlö más nem, ruhát adnak csak a hazajövetelkor kel a saját!

Aszem enyi, de ez csak a szülöszobai csomim a kórházi azért bövebb!


Te mikor szülsz? Ki a dokid, szülésznöd?

2013. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Márciusba szülök Folyamatosan változik az idő pont voltam 30, 24 16 ra vagyok ki írva. Félix doktorúrnál vagyok.
2013. febr. 1. 05:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Én febr. 24re!

Raktál be mást a csomidba esetleg azonkívül amit irtam?

2.vagyok!

2013. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!