Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE 2-es klinikáján fogok...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

A SOTE 2-es klinikáján fogok szülni császárral. Èrdeklödnék, hogy hány napot kell bent lennem és hogy hány ágyas lehetöségek vannak? Mitöl függ az elhelyezés? A fizetös opció is érdekel.

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

engem kedden császároztak pénteken jöhettem haza, ez abban az esetben van ha te és a pici is jól van azaz nem sárgul be..

én 6 ágyasban voltam..jó volt nem zavartuk egymást tudtunk egymástól aludni..

1 ágyas ha épp üres akkor van , nem lehet foglalni..10000ft/éj

2013. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èrtem.... Remélhetöleg velem nem lesz gond, sima császárra számítunk. A fiamat így is úgy is átszállítják a Bókayba, ezért lenne jó, ha mielöbb hazaengednének engem is.Mert korábban hallottam én 5-6 napos bentlétekröl....Ezt pedig sokalltam.
2013. febr. 4. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem szerdán császároztak, szombaton mehettünk haza.
2013. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor én is 3 napra számolok... :) Köszönöm a választ.
2013. febr. 5. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én 4.-én hajnal 3kor szültem és elvileg holnap mehetünk haza ha a babóca nem sárgul be.Én 1ágyasba vagyok,nagyon meg vagyok vele elégedve.A picit neked kell levinni a reggeli vizsgálatra meg este mikor fürdés van,de akárki bent lehet elvileg este 7ig.de nekem volt h apuka 8ig volt és senkit nem zavart.:)De az tény h nagyon nehéz szobát kifogni mert ha jól tudom 4vagy5 ilyen szoba van csak.Könnyü szülést nektek!:)
2013. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük...magával a szüléssel remélhetöleg nem lesz gond, és nagyon bízom benne, hogy a Bókayban is sikeresen megoperláják a fiam és minél elöbb öt is hazavihetjük.
2013. febr. 6. 18:32
 7/10 A kérdező kommentje:
4.-én,délután fél 1-kor,( 3szor ismételt és romló tendenciát mutató CTG eredmények miatt már haza sem engedtek) megcsászároztak. 6.-án reggel haza is mehettem.Nem mondom, hogy nem furcsállottam....de kevesebb mint 2 nap bentlét után "kidobtak" . Na mindegy...már alig fáj. :)
2013. márc. 10. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:

első vagyok, 72 órás megfigyelés a kicsi miatt szokott lenni, de mint írtad őt átviszik vitték máshova ezért dobtak ki hamar..

Megkérdezhetem mi baja van a picinek?jól van?

2013. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó...értem...csak éppen olyan fájdalmaim voltak... :( Felegyenesedni sem tudtam!!! Leventém súlyos rekeszsérvvel született.( Nem fejlödött ki a rekeszizma, igy ahogy nöttek a hasüregi szervek, egyszerüen felcsúsztak a mellüregébe.A gyomor, belek,a lép,a máj bal lebenye, a vesék felsö harmada.Ezektöl pedig a tüdeje nem fejlödött ki teljesen)De csütörtökre annyira stabilan bírta a lélegeztetést, hogy me tudták operani.Jelenleg is tabil és apránként javul. :)
2013. márc. 11. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ennek nagyon örülök hogy jól van!!! :)
2013. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!