Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet elkapni a strepto...

Hogyan lehet elkapni a streptococcus vírust?

Figyelt kérdés
A gyerek csak akkor van veszélyeztetve ha természetes úton születik vagy császárral kikerülhetö?
2013. febr. 11. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Császárral is ,pár hete bemásoltam egy cikket keress rá itt.
2013. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

A Streptococcus baktériumot már a pocakban is elkaphatja a baba (mint pl kisöcsém), úgyhogy mindenképpen kezelni kell, szülésnél vagy utána, ha az anya fertőzött.

Én is fertőzött voltam, és direkt rákérdeztem, hogy nem lenne-e szerencsésebb császárral szülnöm, nem lenne-e veszélytelenebb, amire azt a választ kaptam, hogy "nem lenne veszélytelenebb, sőt!!"


Úgyhogy hüvelyi szülésem volt végül, kaptunk antibiotikumot vajúdás közben, nem volt semmi gond belőle!

2013. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első szülésem sima volt,streptococcusom poz volt,előtte is szülés alatt is kaptam az antibiotikumot,de lányom negatív lett,nem kellett kezelni.Majd a második szülésem császárral végződött,itt is előtte is, közben is kaptam az antibiotikumot de fiam poz lett és még 4 napig neki is adták az antibiotikumot.úgyhogy nálam pont a császárral nem lett kikerülve.
2013. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!