Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a legjobb védekezés szülés...

Mi a legjobb védekezés szülés után?

Figyelt kérdés
2 héten belül megszületik a 2. babánk.Egyenlőre nem szeretnénk 3. gyerkőcöt(de idővel majd biztos).Szerintetek mi a legbiztonságosabb módszer.Biztosra szeretnék menni mert nálam az abortusz szóba se jöhetne.
2013. márc. 4. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a szülést követően óvszerrel védekeztünk, aztán amikor megjött szülés után először a vérzésem, akkor iszonyatosan erős volt, így írtak fel fogamzásgátlót és nem is bántam, mert előtte is azt szedtem és mivel gyógyszer nélkül soha nem volt szabályos a természetes ciklusom, így azóta is gyógyszerrel védekezünk.

És sem az óvszeres, sem pedig a gyógyszeres időszakban nem volt nem kívánt terhességem.

Viszont hányás-hasmenés esetén, antibiotikum kúra mellett mindig óvszeres kiegészítő védekezést alkalmazunk. És mindig minden szemet, rendszeresen beveszek. Így meg aztán pláne nagyon csekély a teherbeesés esélye.

2013. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pesszáriummal védekeztem a nőgyógyászom tanácsára szülés után, szoptatás közben és olyannyira bevált hogy le is cseréltem a fogamzásgátló tablettát erre. :)

Egy próbát szerintem megér nálatok is, spermicid géllel együtt alkalmazva 98%os biztonságot nyújt és észrevehetetlen, nincs mellékhatása.

2013. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a pesszáriumot ajánlotta a doki és csak jókat tudok róla mondani én is. Egyszerű, megbízható, észrevehetetlen és biztonságos, én is lecseréltem a tablettát erre. :)
2013. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ 1 szavazat a pesszáriumra! :)
2013. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy vagy pesszárium vagy óvszer. Hormonmentes és megbízható! :)
2013. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No, nem gondoltam volna hogy előttem ennyien ezt fogják ajánlani, de én is a pesszáriumot tanácsolnám neked!
2013. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2013. márc. 6. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!