Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Tömösváry Zoltánról Sote...

Dr. Tömösváry Zoltánról Sote II tudnátok véleményt mondani? Minden érdekelne!

Figyelt kérdés

Terhesgondozás tarifa, szülés tarifa stb stb....

Köszönöm!


2013. márc. 26. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem ajánlom. Drága és pontatlan, nem túl precíz, a magas tarifája ellenére szülés közben szinte alig foglalkozik veled, nálam az utolsó pár kitolásnál esett csak be.
2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Magánba járok hozzá.

8000 egy alkalom. 2000 az UH. 2000 a rákszűrés.

Kedves doki, de a tapasztalatom az, hogy túl sokan járnak hozzá és olykor nem jut elég ideje mindenkire. Mivel eddig problémamentes a terhességem, így nekem nincs különösebb gondom azzal, ha kevesebb ideje jut rám. Én sem azért megyek oda, hogy hosszan cseverésszek. :)

A szülésig még nem jutottam el, arról nem tudok nyilatkozni.

2013. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Dr. Tömösváry Zoltánt nem ismerem, de én is a Sote II.-n fogok szülni, és én végig Dr Pánczél Zitához jártam (járok) magánrendelésre, alkalmanként 10.000 Ft a terhesgondozás, más vizsgálatra ad beutalót a Klinikákra. Eddig maximálisan elégedett vagyok vele! Kedves, odafigyelő, türelmes...

36+2 hkm

2013. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, hogy ilyen hamar válaszoltatok! Köszönöm szépen!!!!
2013. márc. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!