Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány éjszakát töltöttetek a...

Hány éjszakát töltöttetek a kórházban?

Figyelt kérdés

Melyik városban és mikor történt mindez? Sima szülés volt, vagy császáros?

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert mi összesen két éjszakát voltunk bent (2007, Pécsen, sima szülés volt, semmi koplikáció), én ezt eddig tök normálisnak tartottam (bár tudom, hogy még egy napot maradnom kellett volna a protokoll szerint, de kevés volt a szabad ágy), de itt többeknél olvasom, hogy 4-5 napot bent voltak. Ez csak a császárosoknál van így, meg ahol valami gond van, vagy van olyan kórház, ahol mindenki ennyi ideig bent marad? Anyukám mesélte, hogy a nyolcvanas években, amikor én születtem, még mindenki egy hétig bent maradt.


2009. szept. 20. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3 éjszaka, császár, SOTE II.
2009. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 8.napon jöttünk haza. Császáros szülés volt(rossz szívhang miatt). Neki és nekem is gyúlladás volt a szervezetünkben, mid a ketten antibiotikumot kaptunk vénásan. Emiatt nem jöhettünk haza korábban. Amúgy varratszedésem 5.napon volt. Vasárnap éjfélkor szültem, és péntek reggel szedték ki. Nyíregyházán szültem. Egyébként ha nincs semmi baj, akkor császárosokat 5.napon engedik haza.
2009. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia, én Veszprémben szültem,császárral,de mivel volt egy kis gondunk 10 napot töltöttem benn babóval!

Amúgy 4 nap után hazamehettünk volna!

A sima szüléssel 3 napot kötelező benn tölteni!

Átlagban mindenhol így van!De tényleg van olyan,hogy sokszor nincs szabad ágy,és ha nincs semmi komplikáció,szórják a jónépet!

Régen minden más volt!

Szia

2009. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia! 4 éjszaka, császár, Siófok, 3 hónapja
2009. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

2+5 nap, császár, komplikációk, SOTE II. Bp., 2008 október.

A 4. napon mi is mehettünk volna, én akartam még 1 napot maradni.

2009. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Pesterzsébet, Jahn Ferenc kh.

4 éjszakát voltunk, mert itt 72 óráig a baba nem mehet haza, vasárnap délután született 13:20-kor, így szerda délután járt volna le az idő, de a csecsemőorvos meg akarta vizsgálni még csütörtök reggel, mert nagy súllyal született és szív-zörejt hallott. Ami természetes az újszülötteknél. Csüt reggelre el is múlt és 100%-os egészséggel mehettünk haza.

Itt reggelente van hazaengedés, zárójelentést nem írkálnak 12 után.

2. baba

2009. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

12 éjszakát voltam benn a kórházban. Kanizsán, tavaly.

Túlhordás miatt befektettek. Császáros voltam, 5. napon jöhettünk haza.

2009. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia!

3 éjszakát,Bp,SOTE I.,10 hónapja

2009. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Normál szülés, minden rendben volt. Kecskemét 4 éjszaka. 5 lett volna, de pont éjjel szültem és sokan is voltak. Itt ez a szabvány, sokallom...:-S
2009. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Pécsett szültem császárral idén januárban. Éjfélkor született a babám, azt az éjszakát leszámítva 3 éjjelt töltöttünk benn, pedig a második nap belázasodtam, de szerencsére lement a lázam 37 fokig, így hazaengedtek, csak antibiotikumot kellett szednem.
2009. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!