Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy győri szülésznő neve...

Egy győri szülésznő neve leírásom alapján beugrik neked?

Figyelt kérdés
Január végén szültem Győrben, 12 órát vajúdtam,az esti 6 órás váltás is beleesett,, így a második tündér szülésznő segített át lelkileg az utolsó órákon! nagyon hálás vagyok neki.Akkor már gondolkodni sem tudtam, így a nevét sem tudom sajnos. de azóta próbálom kideríteni, itt hátha tud valaki segíteni ...50-55 év körüli kicsit molettebb hölgy, rövidebb haj, és nagyon kedves kellemes személyiség. Mikor ott megláttam, megörültem neki, mert épp előtte láttam neten róla képet egy blogon, és dicsérték ott is, de már azt sem találom :( Tudom, kevés az infó, de hááátha :)
2013. ápr. 8. 15:27
 1/1 Kata-89 ***** válasza:
Én múlt héten szültem Győrött. Nekem fogadott szülésznőm volt, de lehet, hogy egy emberről beszélünk. Szőkés hajú, molett, szemüveges és nagyon-nagyon aranyos. Ha stimm, akkor megírom a nevét :)
2013. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!