Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Hólyagsérv és/vagy végbélsérv (hüvelyfali sérv) befolyásolja a spontán szülést?

Esetleg valakinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Lehet ilyen jellegű problémával hüvelyi úton szülni?

2013. ápr. 8. 15:41  Privát üzenet  

A válasz
Nekem ezek a problémák az első szülésemkor alakultak ki, mára (3 év után) már csak végbélsérvem van, de nagyon enyhe. Szülhetek hüvelyi úton, de számítanom kell arra, hogy az állapotom újra sokat romlik a szüléssel, már maga a terhesség önmagában is rontja a helyzetet. Ha túl nagy baba lesz, vagy faros, nem vállalom a hüvelyi szülést, ebben az orvosommal is egyetértünk.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. ápr. 8. 15:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Remélem minden a legnagyobb rendben lesz, és sikerül könnyen, spontán megszülni. :)

Nekem sajnos mindkettő van, megítélésem szerint a hólyagsérvem elég nagyfokú.(Bár még orvossal ez ügyben nem konzultáltam.) Nagyon nehéz szülésem volt bő másfél éve, most várjuk a második babánkat, és kicsit tartok tőle.

Várom a további hozzászólásokat.:)

# 2/2Időpont 2013. ápr. 8. 20:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hátsó falon mélyen fekvő lepénnyel tuti császároznak vagy van esélyem spontán szülni? 35hkm
A spontán szülésnél, lehet sikonyálni, meg kiabálni ha fáj?
Az első gyermekemet spontán szültem. A másodikat császárral, mert túl nagynak ítélték. Most a harmadik babámat várom és a 2. gyerekhez képest 20hónap lesz a különbség....
Aki kapott fájdalomcsillapítót spontán szülésnél melyik városban/kórházban szült?
Spontán szülés után mikor lehet kádban fürödni?
Van itt olyan, aki faros babát szült spontán?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!