Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek van értelme annak...

Szerintetek van értelme annak hogy a fogadott doki átad valaki másnak a szabadsága idejére?

Figyelt kérdés
Most szól hogy szabin lesz. Persze lehet pont akkor szülök. Megkérdezte hogy szóljon e másnak vagy szülök az ügyeletesnél. Én azt mondtam akkor szülök ügyeletesnél. Úgy gondolom nem sok értelme van hogy szól valakinek akit nem is ismerek. Vagy szerintetek rosszul döntöttem? Mert szerintem még szólhatok neki hogy meggondoltam magam.
2013. ápr. 22. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, azt akit ajánl a dokid. Neked is jobb egy olyannál szülni, aki nem vad idegen(gondolom lesz alkalmad előtte találkozni vele). Amikor terhes voltam, és szabira ment a dokim, megadta egy másik orvosnak a számát, hogyha bármi gondom van, hívhatom őt. Megnyugtatott, hogyha ne adj Isten valami baj van, nem kell a kórházba orvost hajkurászni, hanem van egy szám, amit hívhatok, és tud rólam, ha be kell menni.
2013. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme, nyilván akit ő ajánl az egyrészt mentalitásában hasonló mint ő (szakmailag biztos), másrészt úgy fog veled bánni mintha az ő páciense lennél. Ez bevett gyakorlat a dokiknál, én biztos inkább az ajánlott dokira bíznám magamat.
2013. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Az én dokim szabadságon volt amikor 2 hónappal a kiírt időpont előtt beindult a szülés, nagyon megijedtem, rohantunk az ügyeletre ahol nagy ívben tojtak ránk... Sikerült elérni a dokim, aki szólt az egyik kollégájának, hogy nézzen ránk. Ő nagyon rendes volt, tényleg figyelt. Szerencsére vissza tudták tartani a babát és időben szültem a saját orvosomnál. Szóval hiàba volt vadidegen ég és föld volt a különbség az ügyelet és a másik doki közt. Én a helyedben megkérném, szóljon mégis a kollégàjának.
2013. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na most jól elbizonytalanítottatok. :( De köszi szépen a válaszokat.
2013. ápr. 22. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogadott szülésznőd sem, akkor mindenképp fogadd el.
2013. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok, előbb elküldtem.

Én kétszer szültem úgy, hogy szabin volt a dokim, de mivel volt szülésznőm, így biztonságban voltam. (Ja és első szülésnél bent volt, így azért találkoztunk :o)

2013. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondanám ne adjon át. Akkor már tök mindegy kinél, ha nem annál, akinél akartam. Az egész csak arra jó, hogy akkor neki adjam a pénzt. Így se, úgy se az, akit eredetileg akartam. Persze, hogy ajánl egy másikat, a havernak is jó, ha beesik egy kis plusz pénz.
2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Na, igen, de lehet, hogy a haver ennek reményében odafigyel Rá. Én elfogadnám, akit a dokim ajánl.
2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs szülésznőm, csak a doki volt :(. Én is ezért vacillálok hogy ha elfogadom akkor fizethetek egy ismeretlennek ha meg nem akkor nem tudhatom hogy az ügyeletes mennyire fog ránk figyelni. Egyenlőre reménykedek hogy vagy a héten megszülök vagy utána még öt napot bentmarad a picurom és megvárja a dokit.
2013. ápr. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!