Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másfél éve szültem, sajnos...

Meknes kérdése:

Másfél éve szültem, sajnos császárral. Azóta folyamatosan, szinte elviselhetetlenül fáj a derekam, ami pihenésre még romlik. Gyógyszeres kezelésre sem reagál. Javasolták az ortopédiát. Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A fájdalom olyan fokú,hogy kisfiamat alig bírom megemelni,kb 5 perc kapálás után alig bírok lépni és másnap alig tudok lábra állni.Ez szerintem nagyon nem normális.Felegyenesedni sem tudok,görnyedve járok.Sokszor sírni tudnék.
2013. máj. 1. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Altatva vagy erzeszelenitve szultel?

En spinalist kaptam ha jol emlekszem vagy eda lenyeg hogy a hatamba. Nekem szerencsere csak hidegfrontnal van ez 3 eve szultem csaszarral... Most altatast kerek ha nem szulhetek siman. Szar volt, foleg mikor megijesztett valami akkor kepes volt hatul a tarkomig felnyilalni a fajdalom...

2013. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el az Ortopédiára!!!

Nekem 3 szteroidos injekció után helyre jött!!

Utánna majd csak szoros magad miért nem mentél hamarabb, egy cső szenvedést megúsztál volna!!!

2013. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ultrahangon, esetleg röntgenen voltál? Nagyon rosszul hangzik amit írsz, remélhetőleg nem felejtettek bent valamit. Ne hagyd, hogy lerázzanak az orvosok! Jobbulást!
2013. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A körzeti doki mindig lerázott,de most el fogok menni ortopédiára,ha törik,ha szakad.Aztán remélem ott megoldódik a probléma,vagy ha nem,akkor elküldenek esetleg egy röntgenre.Érzéstelenítettek a szülésnél,spinális volt,de kb a nyolcadik szúrás sikerült,a többit mind mellé böködték.Azt mondták,azért mert el vannak csúszvaa csigolyák és a medencém is.Nem tudom aki szúrt,ő volt béna vagy tényleg ez lehet a probléma....Utána fogok most már járni mert így képtelenség bármit is csinálni.Azótaa nemi élet sem megy egyáltalán.Nem a kedvem ment el tőle,hanem a fájdalom ami meggátol benne.
2013. máj. 1. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Így, hogy írod, mi okozhatja pontosan a bajt, lehet, hogy az ortopédián találnak megoldást, bár egy doki sem lát bele a testbe, uh, röntgen, valami kellene. Ha nem találnak semmit, próbálj egy dokit találni, aki beutal MR-re.
2013. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,én ugyan ezzel a problémával küzdöttem mint te ,csontkovács fél óra alatt rendbe rakott.azóta nem fáj.
2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan mit csinált veled a csontkovács?
2013. máj. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!