Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruációm...

Szülés utáni első menstruációm ma jelentkezett, iszonyatosan görcsölök, most már mindig ilyen fájdalmas lesz?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem. A terhességem előtt nekem sosem fájt a hasam,nem görcsölt,nem szúrt,mondhatni "panaszmentesen" zajlott az egész. Ma megjött és olyan szinten görcsöl,hogy leírni nem tudom. Rettenetesen fáj,pedig nem vagyok egy finnyás,mindenért nyávogok típus. Ez most már mindig így lesz? Ráadásul ugye gyógyszert sem tudok bevenni rá,mert még szoptatok.
2013. máj. 25. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm így járt. most 4 éves a gyereke, és állandósult a nehéz menzesz. állítólag nem az van, h mindenképp könnyebb lesz, hanem h a korábbi lennetétjére váltHAT. tehát a görcsöből lehet fájdalommentes, a fájdalommentesből görcsös. nem tudom, mennyi ebben az igazság és mennyi a népi bölcsesség. mindenesetre a nőgyógyászom a gyerekvállalással jött mindig, mint megoldás a menstruációs görcsökre (természetesen nem ezért vállaltam babát). hamarosan megszületik a babám, kíváncsi leszek, h mi lesz a görcsökkel meg a fertőzésre való hajlamommal
2013. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2havonta amikor megjött akkor görcsöltem annyira mint szülésnél, doki nem talált semmi magyarázatot rá,mindent rendben talált, majd amikor már nem szoptattam elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és elmúltak a görcsök. Első szülésem előtt és után sem volt ilyen.
2013. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enyhülni fog,nem fog mindig ilyen fájdalmas lenni ,ahogy a szopik száma csökken úgy enyhül majd.

5gyermekes anyuka.

2013. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nagyon görcsölt a hasam, kivéve mikor 2 évig fogamzásgátlót szedtem. Az mint a megváltás olyan volt. Ha nem ellenzed, és nagyon nem bírod, gyereket meg még nem most szeretnétek, akkor ajánlom.
2013. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még változhat!

Nekem 5 hónap után jött meg először, és nekem is görcsölt, pedig előtte soha, sőt olyan erős volt, hogy azt hittem kivérzek :(


De a szülést követő 5. alkalommal mikor megjött már normális mennyiségű volt és görcsölni sem görcsölt már...

És azóta is, kb egy napon érzem kicsit, de nem veszélyes, és az sem minden hónapban!

2013. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 8 hónapja szültem,és 1 héttel ezelőtt megjött,komolyan olyan volt,mint a szülési fájások,azt hittem meghalok. Szoptatok és bevehettem gyógyszert. Tényleg fél órán belül hatott. Az első szülés után is az első 2 menzeszem borzasztó volt,de aztán javult. :)
2013. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom,hogy majd szülés után sokat fog javulni a mesi alatti görcsölgetés...hát nem tudom...nekem sokkal rosszabb lett. 9 hónapos a kisfiam, 3 hós volt mikor megjött, azóta az első 2-3 napban úgy görcsöl a hasam minden mesinél,hogy nem birok kiegyenesedni, nem tudom,hogy valaha javulni fog-e, de ez így nekem is elég gáz.
2013. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!