Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményed az ezen a...

Mi a véleményed az ezen a videón látható szülésről, te is ilyen körülmények között szeretnéd és ilyen meghitt stílusban?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 27. 17:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
NEM!!!! Engem kimondottan taszít az otthon szülés! 3 gyereket szültem kórházban. Mindhárom szülésem nagyon meghitt, könnyű és gyors volt, csupa pozitív élmény. Eszembe nem jutna otthon szülni!
2013. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szigorú protokolja van. A szülés előtti időszakra és a szülésre is. Ha nincs kizáró ok, akkor "megy bele" az orvos/bába is. Az otthon-szülés csak nálunk ennyire "tiltott". Javaslom nézz utána nyugodtan. Sokszor a kórházban sincs nagyobb biztonságban a mama és a baba...
2013. máj. 27. 17:54
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Két ismerősöm is van, akik otthon szültek. Szerintem borzalmas! El nem tudom képzelni, hogy a saját otthonomban szüljek. Nekem ez kb olyan, mintha a fogorvost házhoz hívnám, hogy húzza ki a fogam.
2013. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
De még mennyire :) Egy ilyen szülés lenne az álmom, csak sajnos nekünk nincs lehetőségünk otthonszülésre, mert az 5. emeleten lakunk, és a szomszédok nem igazán örülnének neki :S
2013. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A szomszédodnak mi köze van a te saját otthon szülésedhez?
2013. máj. 27. 18:00
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Én sem tudom elképzelni, hogy otthon szüljek, én úgy éreztem magam biztonságban, hogy tudtam, ott a műtő, a szakszemélyzet, ha kell, pillanatokon belül. Nekem senki nem tudja megmagyarázni, hogy nagyobb biztonságban vagyok otthon, mert ez egészen egyszerűen nem igaz. Mindkét szülésem tökéletesen meghitt volt, lágy fényekkel, és mintha otthon lettem volna, senki nem zavart, ketten voltunk apával. A szükségesnél többször senki nem nézett ránk. Ha otthon kellett volna szülnöm, frászt kapok, az biztos. Nincs az a pénz, amiért vállalnám.
2013. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a videó,olyan meghitt,de én akkor sem szülnék itthon!Kizárólag kórházban,így is tettem. :)
2013. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Ismét első vagyok. Mi is társasházban lakunk. A közvetlen szomszédunk az otthonszülést választotta. Én akkor 37 hetes terhes voltam. 23 órát vajúdott. Mi, ésa többi közvetlen szomszédja ezt végighallgattuk. Rémes volt kívülállóként a vajúdását hallgatni. Hát nem tudom, de azért társasházban az együttélésnek vannak bizonyos normái, szabályai...
2013. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
egyetértek az előttem szólóval, én sem szülnék otthon nekem kell a dokim h biztonságban érezzem magam, mivan ha császár kell hirtelen és pár percen múlik a babám élete... nem bocsátanám meg magamnak , kibírom azt a pár napot a kórházban.
2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon tetszik, én is szülnék így.
2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!