Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 gyermekünk van mit válasszunk?

3 gyermekünk van mit válasszunk?

Figyelt kérdés

már nem szeretnénk több babát melyik fogamzásgátlót válasszuk, gyógyszert nem szeretnék szedni.


a spirálról meg azt halottam hgoy abortív eszköz vagyis hgoy nem akadályozza mega megtermékenyülést, ezért egy kicsit félek tőle mert ne mszeretnék minden hónapban abban a tudatban lenni hgoy elvesztünk egy babát (volt 3 vetélésem) ezért már a tudat is elég


2009. okt. 11. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hormontartalmú készítményt nem szeretnél?
2009. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!5 hete szültem a 3. babát én sem tudom melyik fogamzásgátlót válasszam.Van valami 3 havonta adható injekció.Ezt megkérdem majd a dokit.Spirált nem használnák soha.
2009. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj injekcióval, hogy ha nem használ, nem veszed észre ha babát vársz.

Egyébként itt van jó pár módszer: [link]

2009. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

sziasztok nem a hormontartalmo szerekkel van gondom hanem azzal hogy nem akarok minden nap bogyót szedni életem végéig vagyis bocsi a klimaxig:)))


az injekcióról én is hallottam gondolkodtam is rajta de azt még egyenlőre szerintem nem lehet hiszen szoptatok, meg azt mondták hgoy ha azt beadják és esetleg mellékhatás jelentkezik akkor nem leeht mit tenni , mert úgye nem lehet abbahagyni


második válaszoló mennyi idősek a gyermekeid?

2009. okt. 11. 16:12
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Második v. vagyok.A legnagyobb tíz éves fiú,középső 4 éves fiú és az 5 hetes pedig kislány.Tieid?
2009. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
a spirált én is kilőttem. édesanyám spirállal maradt terhes 43 évesen. unokatesóm szervezetében először eltünt, majd begyulladt környezetben előkerült. nem sok választotta el a komolyabb tragédiától.
2009. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gond a hormonokkal, akkor a hüvelygyűrűt tudnám ajánlani. 3 hétig folyamatosan bocsájt ki magából hormonokat és nem kell a tablettával bajlódni. Viszont ha baj van, könnyedén eltávolítható :)

Első és harmadik voltam

2009. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

három kislányunk van, 4,5 3 és 6 hetes a pici



előszőr spirálra gondoltam de aztán utána olvastam és azonnal elvetettem

2009. okt. 11. 16:17
 9/21 A kérdező kommentje:

a hüvelygyőrő jó ötlet erre mostanában ez a áll a legelső helyen



te hazsnálod?

2009. okt. 11. 16:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom, mert egyenlőre van időm és energiám a tablettára egyetem mellet, de majd ha dolgozni fogok, valószínűleg én is a hüvelygyűrűre váltok. Végülis ugyanazon az alapon működnek, csak az egyik folyamatosan bent van a másikat meg minden nap pótolod.
2009. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!