Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, akinek nagyon...

Van olyan, akinek nagyon rossz emlék a szülés? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
ha kismam avgy inkább a jó sztorikat olvasd.
2013. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért lett rossz élmény mert nem voltak fájások 41 hét közepén jártam, burokrepesztés után meg kiderült hogy belekakilt a vízbe, lassult már a szíve is, sürgősségi császár lett :( de jól van és tökéletes csodaszép két éves már :)


szóval a komplikációk miatt lett rossz az egész

2013. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Kulfoldon szultem,mert itt elunk,terhesgondozasra is itt jartam.Mar az orvos es az asszisztense beszeltek angolul,a ferjem mindig velem volt,hogy forditson,ha esetleg kellene.Ejfelkor folyt el a magzatvizem,ertesitettuk az orvost, es bementunk a korhazba.Az ejszakas szuleszno nagyon kedves volt,szinten beszelt angolul,adott egy kis fajdalomcsillapitot,mondvan,probaljak pihenni,sokara lesz meg ebbol baba.A gondok a reggeli valtasnal kezdodtek.Minden rendben zajlott,a delelottos szuleszno viszont nem volt hajlando angolul felvilagositast adni,annak ellenere,hogy 2 nappal elotte meg beszelte a nyelvet...A fajasok egyre elviselhetetlenebbek,mar 90%- osak voltak amikor beleegyezesem nelkul oxitocint kaptam,csak hogy gyorsabban szabadda valjon a szuloszoba.Na ekkor kezdtem el uvolteni a fajdalomtol,es bar tisztaban voltam vele milyen fajdalomcsillapitot kaphatok,keresem ellenere semmit nem adtak.A ferjemet kikuldtel mellolem,es innentol kezdve semmilyen felvilagositast nem kaptam.A fajdalomtol nem kaptam levegot sem es elajultam.A kisfiam szivverese az en oxigenhianyos allapotom miatt idokozonkent megallt.Felpofoztak,es oxigen maszkot nyomtak ram.Teljesen sokkos allapotban voltam,leszakitottam a noverke kontosenek zsebet is a fajdalomtol.Majd kisfiam vakuummal szuletett meg,mert meg csak instrukciokat sem voltak hajlandok adni angolul,en pedig akkor meg nem beszeltem az itteni nyelvet.Eleinte nem hallottam sirni,ekkor sem mondtak semmit,hiaba kerdezgettem.Nagyon nehez megfolgalmazni min mentem keresztul.Szerencsere a kisfiam egeszseges,bar majdnem sikerult megolniuk azzal,hogy engem oxigenhianyos allapotba juttattak egy komlikacio mentesnek igerkezo szules soran.

Masodik gyerek azota sincs,valoszinuleg nem is lesz.Eveken keresztul akaratlanul elbogtem magam amikor valaki a szulesrol kerdezett,vagy probalt volna

megygyozni,milyen jo ha valakinek 2 gyereke van.

2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kismama, én már túl vagyok rajta.
2013. jún. 18. 23:11
 5/7 A kérdező kommentje:

Harmadik!

Sajnálom, ez nagyon durva lehetett. :( :( Szerencse, hogy nem lett semmi bajotok!!!!

Én 14 óra, oxi, már ott tartottam, hogy inkább haljak meg,mert nem bírom, annyira fájt, hogy ordítottam. :(

Akarok még babát, de ez az élmény visszatart... :/

2013. jún. 18. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Több napot vajúdtam mire eljutottunk a kitolásig,de akkor bejelentette a doki,hogy azonnal műtő...
2013. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1. szülés, császár... Az anesztes üvölt velem, mert begörcsölt a hasam, nem tudta beadni az injekciót, majdnem elvéreztem, utána 2 nap kóma... egy életre elég lenne, de azóta most várom a 4.-et, kórházat váltottam...
2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!