Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 31 hkm vagyok,24 hetes korom...

31 hkm vagyok,24 hetes korom ota vannak mindjart megjon erzeseim ezek mik? Jelenthet valami jot szules szempontjabol? Hamarabb beindul v hamarabb tagulok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek jóslófájások.Nálam is ugyan így volt,csak nekem már 22 hetesen jöttek,és én a görcs mellett keményedtem is.Szednem kellett rá magnerotot,és kímélnem kellett magam.

Ez egyébként önmagában nem jelent semmit sem,gyakorol a méhed a nagy eseményre.Persze beindíthatja a szülést,ezért is szedj még rá magnéziumot,mert neked még korai lenne.

Szóval nekem is voltak ilyen dolgok,én a 36.hétig szedtem a magnerotot,végül még is csak 40+3 hetesen szültem meg :) A kiírt nap után 1 nappal.Tágulás szempontjából nem tudom,hogy jót tesz-e..én a 36.héttől ittam a málnalevél teát,nem tudom,hogy annak köszönhetem-e a gyors tágulást vagy magamtól is tágultam volna-e ilyen gyorsan,vagy hogy esetleg a jóslóknak volt-e hozzá közük?!Ezt már nem fogom megtudni.

Még délben épphogy 2 ujjnyicska volt a méhszáj állapotom,még is 14:50-kor felsírt a kisfiam :)


3 hónapos baba anyukája

2013. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs közbe a tàgulàsi idôhöz.Èn is görcsölgettem 32 hetes koromtòl, 2100volt a mèhszàjam 36.hèttôl,mègis 19òràt vajudtam ès csàszàr lett a vège....
2013. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!