Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elkezdodik a vajudas, a...

Ha elkezdodik a vajudas, a tagulast lehet latni (pl tukorbol) vagy az a belso mehszaj tagulasa?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt a doki is úgy nézi meg hogy felnyúl úgyhogy tuti nem lehet látni tükörből...
2013. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk vajúdás alatt ilyen eszemben sem jutott,hogy én nézegessem tükörből,hogy hogyan nyílok,valahogy mással voltam elfoglalva(a fájásokkal!!).De szerintem nem lehet látni,mivel jól írta az első,a doki sem néz be vajúdás alatt,hanem benyúl és abból érzi,hogy hol jár a tágulás.
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi más tágulna? A külső méhszájadat sem látod a tükörből.
2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Azert kerdeztem mert olvastam itt par valaszt az elso kerdesnel es oda volt irva h 6 cmre volt kitagulva a valaszolo es zarojelben megjegyezte hogy nem neztek meg..Ezert nem ertettem..:)
2013. júl. 27. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo en irtam azt a valaszt amit nem ertettel. Azert irtam, hogy nem tudom mennyire voltam nyitva, mert itt angliaban nem vizsgaljak mint otthon. Ha beindul a szules megnezneknes ennyi. Lehet felreerthetoen fogalmaztam.
2013. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom neked.En skociaban elek es hamarosan szulni fogok..De a szulesfelkesziton azt mondtak hogy amint a korhazba erek megvizsgalnak hogy mennyire tagultam ki..Remelem tenyleg igy lesz..:) En kerni szeretnek epiduralist es azt mondtak hogy ahoz bizonyos szintig mar tagnak kell lennem,es ezert is remelem h nalam meg fogjak majd nezni.
2013. júl. 29. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!