Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy élnétek meg ha babátok...

Hogy élnétek meg ha babátok aznap születne amikor édesanyátok meghalt?

Figyelt kérdés
Márimint nem ugyanabban az évben, hanem olyan 10 évvel később.Velem van baj, h frusztrál a dolog?Aznapra vagyok ugyanis kiírva.
2013. aug. 12. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

arra gondolnék hogy amikor valaki meghal,épp akkor születik egy új élet.

aznap mikor megszületett a kisbabám ,rá pár órára halt meg a nagymamám.

2013. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

A babáknak csak 5%-a születik a kiírt dátumon, ha ez segít valamit. :s


Nem tudom egyébként, az enyém még él, de szerintem ez leginkább attól függ, hogy milyen kapcsolatod volt édesanyáddal. Ha jók az emlékeid, akkor ezt pozitívan is lehet látni, ha negatívak, akkor nehezebb az ügy, de mint írtam, ritka a kiírt napos szülés.

2013. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem segít, ugyanis progis császár lesz és hacsak nem indul be előbb a szülés aznap fognak császározni:(
2013. aug. 12. 21:22
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy biztos ő küldte a kicsit, hogy fogadjam el az élet rendjét.
2013. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igazából változó volt a kapcsolatunk.

Viszont az aznapi emlékek nagyon negatívak természetesen.Nem tudom, nehéz megemészteni.

2013. aug. 12. 21:23
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, mennyi időd van még addig, de esetleg megkérheted az orvost, hogy 2-3 nappal előbb/később nem lehetne-e? Ha már úgyis program, akkor neki valószínűleg mindegy.


Ha meg ez nem jön össze, akkor annyi pozitív azért van benne, hogy nincs bizonytalanság, tehát rá kell készülnöd lelkileg, hogy ez van.

2013. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Babeli Zurzavar ***** válasza:
90%
tenyleg ugy van, hogy a termeszet valamit elvesz, ugyanakkor ad is! probald meg ilyen szemszogbol atgondolni...
2013. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
4 nap van addig.Korábbra nem teszi,mivel még a 38 hetet sem töltöm e addig (1 nap híján de ugye szombatra esne a "hétforduló") későbbre meg nem meri mert elég az első 2 szülésem sem volt problémamentes.Koraszülés, túlhordás, mindkettő császár...stb.Most is vagy kihúzom addig vagy nem.
2013. aug. 12. 21:27
 9/22 anonim ***** válasza:

De frusztrálna, ezért megkérném az orvost, hogy lehetőleg egy-két nap plusz mínusz....


akik azt mondják nem zavarná őket, azoknak még él az édesanyjuk.


Ha viszont a szülinapján születne, annak kifejezetten örülnék.

2013. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Tévedsz utolsó, él az anyám, és kifejezetten frusztrálna, ha a születésnapjára lennék kiírva...
2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!