Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallott mar valaki ilyen...

Hallott mar valaki ilyen szulesrol? Allitolag nagymamam par ora alatt szult ugy, hogy semmi fajdalma nem volt.

Figyelt kérdés
Anyukam meselte ezt a tortenetet nekem es eleg hihetetlennek tunik... Valaki hallott mar hasonlit?
2013. szept. 8. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az idő sok mindent megold,és csak a jóra emlékszik az ember.
2013. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Az egyik kolléganőm állítja ugyanezt magáról, hogy mind a két gyerekét úgy szülte meg, hogy nem érzett fájdalmat és pikk-pakk megvolt. Szerinte az a titok nyitja, hogy nem szabad elhagynia magát az embernek, és ő szülés előtt egy nappal még négyzkézláb domestosos szivaccsal mosta fel az egész házat, mert félt, hogy nehogy valami bacit elkapjon a gyerek. Nagyon nem csípem ezt a kolléganőt, úgyhogy azt hiszem igaz a mondás, hogy a hülyéknek van szerencséjük. :-)
2013. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én hallottam már hasonlót! bár nekem is elég hihetetlen! de az illető elég -szerintem - kicsi babának adott életet 1930 gramm és fájásai nem voltak ÁLLÍTÓLAG! - szülésközben, pedig kérdezték is! azt mondta hogy akkor tolt amikor mondták neki mert nem érzett semmi különöset! azzal ment a kórházba 37. héten hogy elfolyt a magzatvíz és mintha lenne valami a lábaközött. megvizsgálták és a babafejecskéje -pontosabbn a haja látszott. Neki is kb 10 perc volt. Hát ilyen is van :)
2013. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen hallottam.

Szült velem egy csaj, aki nem érzett fájdalmat, még a tolófájást sem. Mindig úgy szóltak neki, hogy mikor nyomjon.

Két ágyas szülőszobában voltam, hallottam mindent

2013. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hallottam,a szomszéd nő volt így pár hete.
2013. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
amikor én szültem is hoztak egy anyukát, aki ilyen volt. már csak azt érezte otthon,hogy kakálnia kell. kocsival indultak el,meg is szült útközben. mindig nagy anyukacsapat állt körülötte,sztem 100x mesélte el a szorit a bentléte alatt :) hát érdekes :)
2013. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szomszédasszony is így szült, igaz, neki menzeszgörcse sem volt soha. Szóval vannak ilyen szerencsések :) Én nem sok jóban reménykedem, mert már a menstruáció is több órás kínszenvedés erős gyógyszer mellett :D
2013. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
nekem is hamar meglett a lányom,csupán fél óra volt az egész.
2013. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Ő több gyerek közül szülte így az egyiket. A többinél más nem volt ilyen szerencsés. :)
2013. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint letezik ilyen ,o allitolag a kitolasnal is csak azt erezte, hogy mintha lenne vmi a labai kozott,megneztek es a baba feje... A kovetkeO tolasra pedig king is volt a baba...:)
2013. szept. 8. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!